اتاق برای کرایه، خرید و فروش | سراسر افغانستان


اتاق های عصری را برای کرایه، خرید و فروش از لیلام.اف بدست بیاورید. اتاق های عصری و مدرن را با داشتن سهولت های مدرن روز مثل آشپزخانه مجهز، تشناب مجهز و وسایل اتاق را از وب سایت لیلام.اف بدست بیاورید. شما می توانید دو اتاقه، سه اتاقه، چهار اتاقه و بیشتر از این را با امکانات عصری به کرایه گرفته و یا هم خرید و فروش نماید. هم چنان اتاق خواب را با وسایل آن، صالون پذیرای، اتاق غذا خوری را با وسایل آن به کرایه گرفته و یا خرید و فروش نماید. اتاق ها را به مساحت ۱۲ متر مربع، ۱۵ متر مربع، ۲۰ متر مربع و بیشتر از این را به کرایه گرفته و یا خرید و فروش نماید.28 ثور 05:15 ,

دوکان کرائی

11000 افغانی / ماهانه


دنبال اتاق مورد پسند خود هستید؟ پس لیلام.اف را باز نموده و اتاق مورد علاقه خود را در موقعیت های بهتر و مکان امن به کرایه گرفته و یا خرید و فروش نماید.


اتاق را از لیلام.اف کرایه بگیرید


اتاق های مختلف را به اندازه های متفاوت چون ۱۲ متر مربع، ۱۵ متر مربع، ۲۰ متر مربع و دیگر اندازه ها را با حمام عصری، آشپزخانه عصری برای کرایه بدهید و هم چنان شما می توانید اتاق ها را برای کرایه با دانشجویان و متعلمین به کرایه بدهید. لیلام.اف با داشتن هزاران اعلان از اتاق های دانشجوی به شما این فرصت را می دهد که اتاق دانشجوی را با مساحت های مختلف به کرایه بگیرید. اتاق ها موجود در لیلام.اف را می توانید برای دفتر خود نیز به کرایه بگیرید.


اتاق را از لیلام.اف خرید و فروش نماید


آیا دنبال اتاق خواب، اتاق دانشجویی، اتاق مسافرتی هستید؟ آیا مکانی را می خواهید که در آن راحت زندگی نماید؟ پس وارد سایت لیلام.اف شده و از عصری ترین اتاق های موجود در وب سایت لیلام.اف، اتاق مورد پسند خود را دریافت نموده و خریداری نماید. شما می توانید اتاق های عصری را در بهترین موقعیت خریداری نموده و از سهولت های اتاق بهره مند شوید.


آیا اتاقی دارید که می خواهید به کرایه بدهید؟ پس هر چه عاجل عکس و مشخصات از اتاق خود را در لیلام.اف گذاشته و اتاق خود را به زودترین وقت به فروش رسانیده و از مفاد بیشتر با لیلام.اف بهره مند شوید. شما می توانید در میان هزاران اعلان از اتاق های موجود برای فروش در وب سایت لیلام.اف، اتاق خود را به فروش بگذارید و به زودترین وقت مشتری با شما به تماس شده و از فروش اتاق خود پول بدست بیاورید.


در بالا