درى | پښټو | English |

اپارتمان برای خرید و فروش | سراسر افغانستان

کابل , 145
بلخ , 1

اپارتمان برای خرید، فروش و کرایه از لیلام.اف. اپارتمان های دو اتاقه، سه اتاقه، چهار اتاقه، پنج اتاقه و بالاتر از آن را برای خرید، فروش و کرایه از وب سایت لیلام.اف بدست بیاورید. اپارتمان های عصری، با وسایل و محافظ را به قیمت های خوب خرید و فروش نماید. هم چنان شما می توانید اپارتمان های کرایی، گروی و فروشی را در بهترین موقعیت های شهر در شهرهای کابل، بلخ، هرات، قندهار، ننگرهار و دیگر شهرهای مهم افغانستان بدست بیاورید.

27 عقرب 03:20 ,

آپارتمان گروی ۴ اطاقه

25000 دالر / ماهانه

14 حوت 13:23 ,

خانه فروشی

28000 دالر

29 دلو 10:29 ,

خانه مفشن به کرایه

400 دالر / ماهانه

27 دلو 17:08 ,

خانه های کرایی

300 دالر / ماهانه

 

دنبال اپارتمان مجهز و عصری هستید؟ پس به هزاران اعلان موجود از اپارتمان در لیلام.اف سر زده و بهترین اپارتمان را خریداری نماید.

خرید اپارتمان کرایی، گروی و فروشی در لیلام.اف

در جستجوی زندگی راحت و آسوده هستید؟ پس اپارتمان های دو اتاقه، سه اتاقه، چهار اتاقه و پنج اتاقه را با سهولت های چون لفت، گراج موتر، محافظ امنیتی به قیمت مناسب از لیلام.اف خریداری نماید. اپارتمان مورد پسند خود را در بهترین موقعیت های شهر افغانستان با وسایل آن خرید نموده و از زندگی راحت و و امکانات اولیه زندگی خرسند شوید.

فروش اپارتمان کرایی، گروی و فروشی در لیلام.اف

آیا اپارتمان قفل شده دارید که می خواهید به فروش برسانید؟  و یا هم دنبال کرایه اپارتمان خود هستید؟ پس عکس و مشخصات از اپارتمان خود را در وب سایت لیلام.اف گذاشته و از فروش اپارتمان های دو اتاقه، سه اتاقه، چهار اتاقه و پنج اتاقه خود مفاد بیشتر نموده و در کار و بار خود سرعت ببخشید. اپارتمان خود را می توانید به کرایه و گرویی به زود ترین وقت ممکن از طریق لیلام.اف بگذارید و مشتریان بهتر را از میان هزاران بازدید کننده در روز از لیلام.اف برای خرید اپارتمان خود دریافت نماید.

 اپارتمان اپارتمان کرایی خانه اپارتمان اپارتمان فروشی اپارتمان گروی خانه خانه فروشی خانه گروی خانه چهار اتاق آپارتمان فروشی ۴ اتاقه خانه گروی آپارتمان خانه فروشی اپارتمان فروش خانه ماشین من به دنبال آپارتمان استم اپارتمان خانه گروی اپاتمان فروشی من به دنبال یک حویلی گروی در شهر مزار شریف هستم خانه کرایه من به دنبال زمین هستم خانه اپاتمان هستم خانه گروی هستم حویلی گروی آپارتمان کرایی اپارتمان گروی هستم مکروریان خانه گروی من به دنبال اپارتمان یک اتاقه کرایی در کابل هستم Apartment مكرويان من به دنبال خانه هستم خانه کرایی 1 اطاق گروي قیمت من به دنبال اپارتمان یک اتاقه در کابل هستم مکروریان چهار کابل مزار شریف من به دنبال آپارتمان کرایی هستم خانه گروی آپارتمان 5 اطاقه مکرویان ګروی اپارتمان کرایی خانه گروی سه وطاقه کرایه حویلی فروشی من به دنبال نمره زمین هستم دو اتاقه اپارتمان ها تهیه مسکن کابل House کارته چهار بلاک کرایی با قیمت۷هزار حویلی کرایی خانه

در بالا