درى | پښټو | English |

اپارتمان برای خرید و فروش | سراسر افغانستان


اپارتمان برای خرید، فروش و کرایه از لیلام.اف. اپارتمان های دو اتاقه، سه اتاقه، چهار اتاقه، پنج اتاقه و بالاتر از آن را برای خرید، فروش و کرایه از وب سایت لیلام.اف بدست بیاورید. اپارتمان های عصری، با وسایل و محافظ را به قیمت های خوب خرید و فروش نماید. هم چنان شما می توانید اپارتمان های کرایی، گروی و فروشی را در بهترین موقعیت های شهر در شهرهای کابل، بلخ، هرات، قندهار، ننگرهار و دیگر شهرهای مهم افغانستان بدست بیاورید.15 حمل 20:08 , ,

هرات

1 دالر / ماهانه

15 حمل 20:07 , ,

Property Rentals

1 دالر / ماهانه

15 حمل 19:47 , ,

تخت بام

34000 دالر / ماهانه

15 حمل 19:37 , ,

تخت بام فروشی

34000 دالر / ماهانه

15 حمل 19:26 , ,

آپارتمان گرویی

30000 افغانی / ماهانه

15 حمل 19:17 , ,

Property Rentals

321 دالر / ماهانه

15 حمل 19:16 , ,

فرش های برقی

2100 دالر / ماهانه

15 حمل 19:07 , ,

فرش های برقی

2100 دالر / ماهانه

15 حمل 19:06 , ,

کاغذدیواری

1000 دالر / ماهانه

15 حمل 18:47 , ,

کاغذ دیواری

1000 دالر / ماهانه

15 حمل 18:16 , ,

خانه فروشی

19500 دالر / ماهانه


دنبال اپارتمان مجهز و عصری هستید؟ پس به هزاران اعلان موجود از اپارتمان در لیلام.اف سر زده و بهترین اپارتمان را خریداری نماید.


خرید اپارتمان کرایی، گروی و فروشی در لیلام.اف


در جستجوی زندگی راحت و آسوده هستید؟ پس اپارتمان های دو اتاقه، سه اتاقه، چهار اتاقه و پنج اتاقه را با سهولت های چون لفت، گراج موتر، محافظ امنیتی به قیمت مناسب از لیلام.اف خریداری نماید. اپارتمان مورد پسند خود را در بهترین موقعیت های شهر افغانستان با وسایل آن خرید نموده و از زندگی راحت و و امکانات اولیه زندگی خرسند شوید.


فروش اپارتمان کرایی، گروی و فروشی در لیلام.اف


آیا اپارتمان قفل شده دارید که می خواهید به فروش برسانید؟ و یا هم دنبال کرایه اپارتمان خود هستید؟ پس عکس و مشخصات از اپارتمان خود را در وب سایت لیلام.اف گذاشته و از فروش اپارتمان های دو اتاقه، سه اتاقه، چهار اتاقه و پنج اتاقه خود مفاد بیشتر نموده و در کار و بار خود سرعت ببخشید. اپارتمان خود را می توانید به کرایه و گرویی به زود ترین وقت ممکن از طریق لیلام.اف بگذارید و مشتریان بهتر را از میان هزاران بازدید کننده در روز از لیلام.اف برای خرید اپارتمان خود دریافت نماید.


اپارتمان اپارتمان کرایی خانه اپارتمان اپارتمان فروشی اپارتمان گروی خانه خانه فروشی خانه گروی خانه چهار اتاق آپارتمان فروشی ۴ اتاقه اپارتمان ماشین حویلی گروی گرویی من به دنبال اپارتمان یک اتاقه کرایی در کابل هستم مكرويان من به دنبال اپارتمان یک اتاقه در کابل هستم من به دنبال یک خونه گروی هستم خانه خانه گروی سه وطاقه کابل مزار شریف خانه گروی حویلی فروشی دو اتاقه حویلی کرایی من به دنبال خانه کرایه میگردم خانه ګروی دختر آپارتمان دو اطاقه کرایه اپارتمان اپارتمان فروشي كابل گلبهار تاور گلبهار داور apartments دفتر کدایی خانه اجاره آبی در هرات اپارتمان گروی هستم \ مکروریان چهار سلام خانه اجاره گروی وسائل بنز اپارتمان سه اطاقه کرای کارته چهار crest 3d سر کاریز من بع دنبال آپارتمان دو اطاقه برای کرایه هستم Dt28 اپارتمان گروي سه اطاقه اپارتمان گروي سه اطلقه ګلستان ګلستان ګلستان من دنبال اپارتمان گروی هستم تویوتا هایلوکس اپارتمان گروي اپارتمان کرایی چهار اطاقه

در بالا