درى | پښټو | English |

خانه برای خرید و فروش از لیلام.اف | سراسر افغانستان

خانه را برای کرایه، خرید و فروش از لیلام.اف بدست بیاورید. شما می توانید با دیدن هزاران اعلان از خانه، خانه مورد پسند خود را با تمام سهولت و امکانات خریداری نماید. خانه های ارزان و عصری را در سراسر تمام ولایات افغانستان مثل کابل، هرات، بلخ، ننگرهار و دیگر ولایات بدست آورده و از امکانات مدرن روز استفاده بهتر نماید. در جستجو گر لیلام.اف رفته و مشخصات خانه مورد نظر خود را وارد نماید و نظر به قیمت و نوعیت خانه، خانه جدید و خانه کانکریتی را به مساحت های متفاوت چون دو بسوه، سه بسوه، چهار بسوه و بیشتر از این را خریداری نماید.

 

 

24 عقرب 19:00 , ,

ﻓﺮﻭﺵ ﻋﺎﺟﻞ

300000 دالر

24 عقرب 18:30 , ,

خانه گیروی

700000 دالر

24 عقرب 18:18 , ,

دخرڅ کور

13 دالر

24 عقرب 18:10 , ,

دخرڅ کور

23 افغانی

24 عقرب 17:40 , ,

سلام ملګرو

123 دالر

دنبال خانه جدید هستید؟ آیا کوچ کردن به خانه عصری را جستجو می کنید؟ پس لیلام.اف را جستجو نموده و خانه مورد علاقه خود را دریافت نماید.

خرید خانه از لیلام.اف

خانه مدرن و عصری را جستجو می کنید؟ سهولت های عصر حاضر را در یک خانه می پالید؟ پس وارد سایت لیلام.اف شده و از میان هزاران اعلان خانه های فروشی، خانه مورد علاقه خود را با تمام امکانات مثل حویلی، حمام، آشپزخانه، گراج و دیگر امکانات خریداری نماید و از زندگی راحت در خانه های کانکریتی و خانه های عصری لذت ببرید. خانه های مشترک و مستقل را می توانید از وب سایت لیلام.اف خریداری نماید و یا هم به کرایه بگیرید.

فروش خانه از لیلام.اف

آیا خانه دارید که قفل شده است؟ آیا خانه دارید که می خواهید به فروش برسانید؟ پس در وب سایت لیلام.اف داخل شده و اعلان جدید از خانه دست داشته خود را با عکس و مشخصات در وب سایت بگذارید و منتظر زنگ مشتری به زودترین وقت خانه خود را به فروش رسانده و از مفاد بیشتر با لیلام.اف بهره مند شوید. خانه خود را می توانید با تمام لوازم و اجناس آن به فروش برسانید. لیلام.اف با داشتن هزاران اعلان از خانه های فروشی، برای مشتریان این سهولت را می دهد تا خانه مورد نظر خود را پیدا نموده و خریداری نماید.
در بالا