درى | پښټو | English |

زمین و فارم برای خرید و فروش | سراسر افغانستانزمین و فارم را به قیمت های خوب و مکان بهتر از لیلام.اف خرید و فروش نماید. زمین را به مساحت های متفاوت و موقعیت های بهتر خرید و فروش نماید. زمین زراعتی را برای زرع در بهترین شهر های افغانستان چون کابل، بلخ، هرات، ننگرهار، بدخشان و دیگر شهرهای زراعتی خرید و فروش نماید و یا هم فارم های مختلف مثل فارم ماهی، فارم مرغ، فارم سمارق، فارم گاو و دیگر فارم ها را به قیمت خوب از لیلام.اف دریافت نموده و خرید نماید. فارم را می توانید با تمام تجهیزات آن در لیلام.اف مشاهده نماید و از میان صدها فارم، فارم مورد پسند خود را خریداری نماید. زمین را می توانید بشکل آماده شده یا چهار دیواری و یا هم زمین خالی از لیلام.اف دریافت نموده و خرید و فروش نماید.
17 عقرب 04:58 ,

زمین فروشی

550000 افغانی

08 عقرب 03:19 ,

زمین فروشی

650000 افغانی

26 ثور 15:51 ,

Afshaar

18500 دالر

26 ثور 15:51 ,

هرات شهرک رضا

5500000 افغانی

26 ثور 15:43 ,

ناحيه ١٧

17000 دالر

03 ثور 14:01 ,

زمین فروشی

1800000 افغانی


زمین و فارم را از لیلام.اف بدست آورده و زمین زراعتی و قابل زرع و یا هم فارم های زراعتی و فارم های لبنیات را از لیلام.اف خرید و فروش نماید.


زمین و فارم برای خرید در لیلام.اف


زمین زراعتی، زمین ساخت و ساز و فارم را از لیلام.اف خریداری نماید. شما می توانید انواع فارم چون فارم ماهی، فارم مرغ، فارم لبنیات و دیگر فارم ها را با تجهیزات آن خریداری نماید و هم چنان می توانید زمین را به مساحت های مختلف در نقاط مهم زراعتی خریداری نماید و از حاصل آن بهره مند شوید. فارم های ماهی و لبنیات را برای سرمایه گذاری بهتر پول تان خریداری نماید و در رشد اقتصاد سهم خود را از طریق لیلام.اف اجرا نماید.


زمین و فارم برای فروش در لیلام.اف


آیا زمین زراعتی بدون استفاده دارید؟ آیا فارمی دارید که می خواهید به فروش برسانید؟ پس وارد وب سایت لیلام.اف شده و از زمین زراعتی و فارم زراعتی و یا هم فارم لبنیات خود عکس و مشخصات را به مشاهده گذاشته و به زودترین وقت ممکن زمین زراعتی، فارم زراعتی و یا هم فارم لبنیات خود را به فروش رسانده و از مفاد بیشتر با لیلام.اف بهره مند شوید.در بالا