زمین و فارم برای خرید و فروش | سراسر افغانستانزمین و فارم را به قیمت های خوب و مکان بهتر از لیلام.اف خرید و فروش نماید. زمین را به مساحت های متفاوت و موقعیت های بهتر خرید و فروش نماید. زمین زراعتی را برای زرع در بهترین شهر های افغانستان چون کابل، بلخ، هرات، ننگرهار، بدخشان و دیگر شهرهای زراعتی خرید و فروش نماید و یا هم فارم های مختلف مثل فارم ماهی، فارم مرغ، فارم سمارق، فارم گاو و دیگر فارم ها را به قیمت خوب از لیلام.اف دریافت نموده و خرید نماید. فارم را می توانید با تمام تجهیزات آن در لیلام.اف مشاهده نماید و از میان صدها فارم، فارم مورد پسند خود را خریداری نماید. زمین را می توانید بشکل آماده شده یا چهار دیواری و یا هم زمین خالی از لیلام.اف دریافت نموده و خرید و فروش نماید.
09 حمل 13:09 ,

زمین فروشی

900000 افغانی

17 عقرب 04:58 ,

زمین فروشی

550000 افغانی

08 عقرب 03:19 ,

زمین فروشی

650000 افغانی

26 ثور 15:51 ,

Afshaar

18500 دالر

26 ثور 15:51 ,

هرات شهرک رضا

5500000 افغانی

26 ثور 15:43 ,

ناحيه ١٧

17000 دالر

03 ثور 14:01 ,

زمین فروشی

1800000 افغانی


زمین و فارم را از لیلام.اف بدست آورده و زمین زراعتی و قابل زرع و یا هم فارم های زراعتی و فارم های لبنیات را از لیلام.اف خرید و فروش نماید.


زمین و فارم برای خرید در لیلام.اف


زمین زراعتی، زمین ساخت و ساز و فارم را از لیلام.اف خریداری نماید. شما می توانید انواع فارم چون فارم ماهی، فارم مرغ، فارم لبنیات و دیگر فارم ها را با تجهیزات آن خریداری نماید و هم چنان می توانید زمین را به مساحت های مختلف در نقاط مهم زراعتی خریداری نماید و از حاصل آن بهره مند شوید. فارم های ماهی و لبنیات را برای سرمایه گذاری بهتر پول تان خریداری نماید و در رشد اقتصاد سهم خود را از طریق لیلام.اف اجرا نماید.


زمین و فارم برای فروش در لیلام.اف


آیا زمین زراعتی بدون استفاده دارید؟ آیا فارمی دارید که می خواهید به فروش برسانید؟ پس وارد وب سایت لیلام.اف شده و از زمین زراعتی و فارم زراعتی و یا هم فارم لبنیات خود عکس و مشخصات را به مشاهده گذاشته و به زودترین وقت ممکن زمین زراعتی، فارم زراعتی و یا هم فارم لبنیات خود را به فروش رسانده و از مفاد بیشتر با لیلام.اف بهره مند شوید.


زمین زمین فروشی زمین کشاورزی زمین برای باغ زمین کشاورزی خانه زمین کابل فروش زمین محمد مصطفی بلوچ فارم زمین مسکونی زمین فروشی زمین فروشی نمره زمین ننگرهار زمین در شهرک سجادیه زمین نزدیک تیرمینال مزارشریف زمين گاو زراعت زمین زراعتی زمین در سرک کلانترها من به دنبال زمین طیور هستم سلام و صبح بخیر. باغ فروشی در تنگی تاشقرغان دارم میخواهم بفروشم زمین برای کشاورزی شهر شبرغان پروژه آ و بی *زمىن فروشى در کابل* خانه در کابل خانه درهرات کوچه بیت امان كابل باغ جنگل بلخ ق مزار شریف زمین در بامیان رستوران نمره مزار شریف کمپ سخی زمین فروشی در کابل آ ماکسیما جوی نقره خانه زمین کشاورزی در ولایت فراه هستم قندز هرات خرید خانه ویلایی پنجشیر زمین جای خانه جواز دواخانه زمین زراعتی هرات زمین رهایشی کابل کته بلندی قیمت زمین در مزار شریف ديكان میوه موتر سایکل قرغه زمین در بند قرغه هستم یک نمره زمین در بند قرغه هستم زمین فروشی تخار زمین خالی دایکوندی دوکان من دنبال خانه قدیمی هستم دنبال چهار جریب زمین زراعتی درولایت پروان یا کاپیسا هستم چهار جریب زمین زراعتی درولایت پروان یا کاپیسا هستم زمىن فروشى در کابل ریکشا آچار زمین برای باغ استم حدود ۲هیکتار پروان من به دنبال یک حولی هستم جای خانه من به دنبال زمین هستم در شهر کابل ۱۰۰ جریب 4Runner سلام من یک ملک زمین زراعتی و مالداری در فروشی زمین هایشی شهر نو مزار قلعه فتللا زمین در کابل زمین هستم موز تریاک گندم هرات چهار باغ قیمت زمین درافغانستان در ولایت تخار زمین در شهر غزنی زمین در بغلان موتر فروشی فروش سلام یک نمره دارم شهرک باختر نزدیک میدان هوای خریدار زنگ بزنه وادساپ00989361506900 من به دنبال زمین هستم زمین فروشی استم در مزار شریف کارته صلح دکان زمين فروسي gtx زمبن بامن تماس بگیرید Razor خانه فروشی

در بالا