درى | پښټو | English |

خرید و فروش وسایل خانه از لیلام.اف | سراسر افغانستان


وسایل خانه مثل فرنیچر، ماشین لباس شویی، ماشین ظرف شویی، آیرکندیشن، بخاری، میز، چوکی، داش برقی، داش گازی و دیگر لوازم خانه را از لیلام.اف خرید و فروش نماید. هم چنان شما می توانید هزاران اعلان از لوازم خانه را از کمپنی های معتبر برای خانه خود خریداری نماید لوازم خانه را می توانید بصورت جدید و استفاده شده از لیلام.اف خرید و فروش نماید و از لوازم آشپزخانه مثل ماشنی ظرف شویی، مایکروویف، داش برقی، داش گازی و دیگر لوازم آشپز خانه را از لیلام.اف خریداری نماید. هم چنان لوازم باغچه چون بیل، کراچی، کلنگ و دیگر لوازم را از لیلام.اف خرید و فروش نماید.
وسایل خانه چون فرنیچر، داش برقی، داش گازی، میز، الماری لباس، چوکی، بایلر، فرش، تلویزیون و دیگر وسایل خانه را از لیلام.اف خرید و فروش نماید.


خرید وسایل خانه از لیلام.اف


وسایل مورد نیاز خود را از لیلام.اف خریداری نماید. وسایل مورد نیاز خانه چون داش گازی، داش برقی، بایلر حمام، فرش و قالین، فرنیچر و دیگر لوازم خانه را از کمپنی های معتبر دنیا خریداری نموده و استفاده نماید. هم چنان شما می توانید لوازم دیکوریشن خانه مثل ساعت، فرنیچر، تابلو، چراغ خواب، ساعت سر میزی، وسایل انتیک و دیگر لوازم دیکوریشن را از لیلام.اف خرید و فروش نماید.


فروش وسایل خانه از لیلام.اف


آیا وسایل خانه تان را گدام نموده اید؟ وسایل خانه تان را می خواهید زودتر به فروش برسانید؟ از وسایل خود خسته شده اید؟ پس وارد وب سایت لیلام.اف شده و از وسایل خانه خود عکس و مشخصات را به نمایش بگذارید و وسایل خانه خود را به زودترین وقت ممکن به فروش برسانید. شما می توانید وسایل خانه خود را چون تلویزیون، یخچال، اتو، جاروب برقی، ماشین لباس شویی، ماشین ظرف شویی و دیگر اجناس را که در خانه دارید و استفاده نمی نماید، از طریق لیلام.اف به فروش برسانید. لیلام.اف با داشتن هزاران اعلان از وسایل خانه، بهترین مکان را برای انتخاب شما در وسایل خانه می دهد.


در بالا