درى | پښټو | English |

خرید و فروش داش و مایکرویوها جدید و استفاده شده | سراسر افغانستان


داش و مایکرویوها را از کمپنی های مشهور خرید و فروش نماید. مایکرویوها را از کمپنی های معتبر مثل پنسونیک، فاربروار، اوستر، مجیک چیف، توشیبا و دیگر انواع مایکرویوها را برای پخت و پز خود خریداری نماید. داش های نان پزی را می توانید از کمپنی های مشهور برای پختن نان یا غذایی خود خرید و فروش نماید. داش را شما می توانید که بصورت خورد و بزرگ خرید و فروش نماید. شما می توانید داش های گازی و برقی را برای پخت و پز خود خرید نماید. و هم چنان میکرویوها را با برق ۲۲۰ ولت استفاده نماید.
هر آن نوع داش و مایکرویوهای که نیاز دایرید از لیلام.اف خرید و فروش نماید.


خرید داش و مایکرویوها از لیلام.اف


داش های گازی و برقی را از لیلام.اف خریداری نماید و هم چنان میکرویوهای متفاوت را از کمپنی های معتبر برای پخت و پز خود خرید نماید. هم چنان داش های نان پزی خورد و بزرگ را برای پختن غذا و گرم نمودن غذا خریداری نماید. ویا هم می توانید برای گرم نمودن و یا پختن غذا از مایکرویوهای مدرن خریداری نموده و در گرم نمودن غذا استفاده نماید. مایکرویوها را از شرکت های مشهور مثل پنسونیک، فاربروار، اوستر، مجیک چیف، توشیبا و دیگر شرکت های خریداری نماید.


فروش داش و مایکرویوها از لیلام.اف


آیا داش خانگی دارید که می خواهید به فروش برسانید؟ آیا داش گازی یا برقی دارید که در تهکوی خود نگهداری می کنید؟ و یا هم مایکرویو دارید که دنبال فروش آن هستید؟ پس هر چه زودتر داخل وب سایت لیلام.اف شده و از داش و مایکرویو خود عکس و مشخصات را با اشتراک بگذارید و به زودترین وقت ممکن داش و مایکرویو خود را به فروش رسانده و از فروش آن لذت ببرید. لیلام.اف با داشتن هزاران اعلان از داش های گازی و برقی و مایکرویو برای شما این سهولت را فراهم می سازد تا بهترین های داش و مایکرویو را خرید و فروش نماید.
در بالا