درى | پښټو | English |

خرید و فروش موتر سیکلت های با ظرفیت 50 سی سی در تمام افغانستان فقط در یک مکان

Adly , 2
Aeon , 4
Aprilia , 1
Benelli , 1
Beta , 1
BMW , 2
CPI , 1
Honda , 8
Indian , 5
Jawa , 1
Kawasaki , 1
LML , 1
Malaguti , 2
MBK , 1
Motobi , 1
Piaggio , 1
Skyteam , 1
Suzuki , 5
Yamaha , 5
Zero , 1

موتور سیکلت ها با ظرفیت حداکثر 50 سی سی یک وسیله حمل و نقل مناسب برای حرکت در مناطق شهری است. لیلام برای خرید و فروش موتور سیکلت های ثابت، استوار، مستحکم و مختلف از مارک های بلند را دارد. شما میتوانید از اعلانات موترسیکلت ها در لیلام دیدن نمایید و موتر سکلت دلخواه تانرا پیدا نموده خریداری نمایید. و اگر موتر سیکلت برای فروش دارید لیلام را استفاده نمایید. حساب کاربردی در لیلام ایجاد نموده اعلانات موترسیکلت تانرا به آسانی فقط در ظرف چند ثانیه به نشر برسانید مطمیین باشید در مدت کوتاه مشتریان خوب برای اسکوتر تان پیدا میکنید.

01 قوس 22:50 ,

scoter

27 حمل 00:39 ,

HONDA

45000 افغانی

24 دلو 21:20 ,

موتر سایکل شیک به فروش

35000 افغانی

05 جدی 14:22 ,

سیکل فروشی

40000 افغانی

 تمام اطلاعات مورد نیاز موتر سیکلت های مورد پسند تان

موتور سیکلت ها در واقع موتورسیکلت هایی هستند که به اسکوتر نیز معروف هستند. لیلام به شما خرید و فروش انواع مختلف موتر سایکل ها را ارایه میکند مانند: موتر سایکل پرش، موتر سایکل ورزشی، موتر سایکل تورنگ، موتر سایکل آف رود، موتر سایکل کاستم، موتر سایکل چهار تیره و موتر سایکل ای تی وی. همچنان اسکوترها با ظرفیت بالاتر از 50 سی سی دیگر با قیمت ها و ویژگی های موجود در لیلام را می توانید پیدا کنید.

وا گر علاقمند موتر سیکلت برقی و موتر سایکل اتومات، موتر سیکلت کویر، موتر سایکل شهاب، موتر سیکلت بنلی، موتر سایکل هوندا، موتر سایکل فراری، موتر سایکل پامیر، و موتر سیکلت گاز سوز هستید حتمن از لیلام بازدید نمایید.

لیست های موتور سیکلت لیلام شامل تمام اطلاعات مورد نیاز موتورها از جمله: قیمت اسکوتر ، انواع اسکوتر، حجم و سال تولید موجود می باشد. برای اطلاعات بیشتر ، شماره تلفن تبلیغ کننده را از لیلام دریافت نمایید و در صورت علاقه مندی به نام تجاری یا مدل موتور سیکلت برای خرید می توانید با آنها تماس بگیرید.
در بالا