درى | پښټو | English |

خرید، فروش و کرایه موترهای جدید و استفاده شده | کابل

Acura , 2
Artega , 2
Bentley , 1
BMW , 3
Bugatti , 1
Cadillac , 4
Daewoo , 1
Dodge , 2
Ferrari , 1
Fiat , 1
Ford , 10
Honda , 4
Hyundai , 2
Lexus , 8
Lotus , 1
Mazda , 1
MINI , 2
Morgan , 1
Nissan , 6
Peugeot , 2
Proton , 1
Rover , 3
Smart , 1
Subaru , 3
Suzuki , 15
Talbot , 1
Tata , 1
Toyota , 812
Trabant , 1
TVR , 1
Zastava , 1

اعلانات خرید، فروش و کرایه  موتر جدید و موتر استفاده شده مانند: تویوتا کرولا، سراچه، تونس، فرونر، فلدر، کمری، هایلکس، بی ام دبلیو، لکسس، لندکروزر، اودی، مازدا، سوزاکی، رافور و دیگر کمپنی های مشهور را در لیلام.اف به آسانی مشاهده کنید. اگر شما خریدار موتر جدید یا دست دوم هستید اعلان را مشاهده نموده و شماره فروشنده یا کرایه دهنده را اخذ کرده و ارتباط برقرار نمایید. اگر موتر جدید یا دست دوم خود را به فروش و یا کرایه میدهید به لیلام.اف مراجعه نموده حساب باز کرده و اعلان ایجاد نمایید و در آن تمام مشخصات موتر تانرا با شماره تلفن و اسم تان درج کنید اعلان تان در چند ثانیه به نشر میرسد منتظر زنگ مشتری بوده و از معامله خوب موتر تان سود ببرید. لیلام.اف ارتباطات شما را مستحکم تر میسازد.

امروز 00:38 ,

کرولای 1997

4500 دالر

08 قوس 16:39 ,

موتر عاجل فروشی

5200 دالر

07 قوس 22:50 ,

7A

5300 دالر

24 عقرب 19:42 , ,

5ccc

24 عقرب 19:22 , ,

5ccc

24 عقرب 19:22 , ,

سراچه ۲۰۰۰

4600 افغانی

لیلام.اف مکان مناسب و مطمئن برای خرید و فروش موتر

لیلام.اف پر بازدیدترین وب سایت برای خرید و فروش موتر های جدید و استفاده شده در افغانستان میباشد. موتر دلخواه تان را از طریق ویب سایت لیلام.اف جستجو نموده خریداری نمایید و یا اگر قصد فروختن موتر تان را دارید میتوانید اعلان تان را نشر نموده، سریع و آسان موتر تانرا بفروش برسانید و همچنان شما میتوانید با استفاده از گزینه « اعلان جدید» اعلانات موتر تان را با مشخصات موتر چون مودل، مارک، سال تولید، رنگ و موقعیت موتر ایجاد نمایید و منتظر زنگ مشتری به زودترین وقت بوده و از فروش موتر خود فایده ببرید.

همچنان بهترین موتر های استفاده شده و موتر های جدید و انواع موتر ها را در این وبسایت مشاهده نموده خریداری نمایید. و هم اگر به موتر های کرایی مناسب نیاز دارید از لیلام.اف دیدن نموده و از میان هزاران اعلان موجود، موتر دلخواه خود را خریداری نماید.

موتر های جدید با قیمت مناسب در لیلام.اف اعلام می شود از فواید وب سایت لیلام.اف استفاده کنید تا معامله خوبی داشته باشید. تمام تبلیغات و اعلانات را پیگیری کنید و یک موتر جدید و یا استفاده شده را با قیمت عالی و عملکرد شگفت انگیز بخرید و همچنان خریدار خوب برای موتر تان از لیلام.اف دریافت نمایید.

 لیست مدل های موتر از قبیل مرسدس بنز، بی ام دبلیو، فورد، مازدا، فولکس، تویوتا، سوزکی و بسیاری دیگر را در لیلام.اف مشاهده نمایید موتر دلخواه خود را .

تبدیل موتر ها

تبدیل موترها یک پیشکش عالی دیگر است  که لیلام.اف برای شما معرفی مینماید. به توضیحات هر لیست مراجعه کنید و مشخصات موتر مورد نظر تان را بسیار با دقت مطالعه کنید و یا با اعلان کننده تماس گرفته مشخصات موتر خود را مانند: کمپنی تولید کننده موتر، سال تولید، رنگ موتر، گیربکس، میلیج موتر، پلیت، و غیره را شریک سازید و معامله پر فایده داشته باشید. هم چنان از شرایط تبدیل موتر ها و وسایل نقلیه دیگرخودتان را آگاه سازید.
در بالا