خرید و فروش موبایل جدید و استفاده شده | سراسر افغانستان

Acer , 3
Amoi , 2
AT&T , 2
Dell , 2
HTC , 1
Huawei , 23
i-mobile , 1
Lenovo , 3
LG , 5
Mobile , 12
Nokia , 19
Samsung , 247
Sharp , 2
Sony , 5

موبایل های جدید و استفاده شده را از برند های مشهور دنیا مثل اپل، سامسونگ، سونی و دیگر کمپنی های معتبر از طریق لیلام.اف خرید و فروش کنید. شما می توانید موبایل های آی فون را به مودل های آی فون ۶، آی فون ۷، آی فون ۸، آی فون اکس، آی فون ۱۱ و آی فون ۱۲ را خرید و فروش کنید. هم چنان موبایل های سامسونگ را با مودل های متفاوت مثل سامسونگ ام، سامسونگ جی، سامسونگ اس را هم خرید و فروش کنید. و یا هم از دیگر کمپنی های معتبر مثل سونی، زمنس، ال جی، سونی اریکسون را از طریق لیلام.اف خرید و فروش کنید. موبایل های مودل سال را برای استفاده در کار های روزمره خود خرید و فروش کنید.
موبایل جدید و استفاده شده را از کمپنی های معتبر مثل اپل، سامسونگ، سونی، سونی اریکسون، بلک بیری و نوکیا از طریق لیلام.اف خرید و فروش کنید.


خرید موبایل از لیلام.اف


آیا به دنبال موبایل برند هستید؟ آیا موبایل‌ های سامسونگ‌ و اپل مودل روز را می خواهید؟ پس وارد وب سایت لیلام.اف شده و از میان هزاران اعلان موجود از موبایل، موبایل مورد ضرورت خود را خریداری کنید. موبایل های مودل روز را از کمپنی اپل مثل آی فون ۷، آی فون اکس، آی فون اکس پرو مکس، آی فون ۱۱ و آی فون ۱۲ را خریداری کنید. هم چنان موبایل های سامسونگ A8، سامسونگ S8، S7، S9 و دیگر مودل های مثل سامسونگ نوت 10، سامسونگ الترا 20 را از لیلام.اف خریداری کرده و استفاده کنید. و یا هم موبایل های دیگر برند ها مثل سونی، سونی اریکسون، بلک بیری، ال جی، زمنس و نوکیا را خریداری کنید.


فروش موبایل از لیلام.اف


آیا موبایل های گدام شده دارید که خاک گرفته است؟ آیا موبایلی دارید که در خانه می باشد و ازش استفاده نمی کنید؟ پس وارید وب سایت لیلام.اف شده و با ایجاد اعلان جدید از موبایل خود عکس و مشخصات را با نشر مانده و موبایل خود را به فروش رسانده و مفاد ببرید. شما می توانید هر نوع مودل موبایل های آی فون مثل آی فون ۶، آی فون ۷، آی فون اکس، آی فون ۱۱، آی فون ۱۱ پرو مکس و آی فون ۱۲ را به فروش برسانید. و یا هم دیگر برند موبایل های مشهور مثل سامسونگ، سونی، سونی اریکسون، بلک بیری و نوکیا را از طریق لیلام.اف به فروش رسانده و مفاد ببرید.

در بالا