خرید و فروش کمپیوتر دسکتاپ، جدید و استفاده شده | سراسر افغانستان


کمپیوتر دسکتاپ را از کمپنی های معتبر مثل دل، اچ پی، توشیبا، کمپک و دیگر برند های مشهور را از طریق لیلام.اف خرید و فروش کنید. کمپیوتر های دسکتاپ را برای استفاده خانه و دفتر با پروسسر های مختلف چون چهار پروسسر، شش پروسسر، هشت پروسسر و اظافه تر از آن را خرید و فروش کنید. هم چنان شما می توانید کمپیوتر های دسکتاپ را برای گیم خریداری کرده و استفاده کنید. کمپیوتر های دسکتاپ را برای کارهای گرافیکی، کارهای دیزاین و دیگر کارهای دفتر خریداری کرده و استفاده کنید. کمپیوتر های دسکتاپ را از برندهای معتبر مثل لنیو، سونی، آی مک، اسوس، فوجیتسو و دیگر برندهای با کیفیت را از طریق لیلام.اف خرید و فروش کنید.15 حمل 18:14 , ,

Dell E5440

26000 دالر

15 حمل 17:02 , ,

Dell XPS15

1250 دالر

15 حمل 16:31 , ,

Laptop

12500 دالر


کمپیوتر دسکتاپ را از کمپنی های معتبر مثل دل، اچ پی، توشیبا، کمپک و دیگر برند های مشهور را از طریق لیلام.اف خرید و فروش کنید.


خرید کمپیوتر دسکتاپ از لیلام.اف


آیا به دنبال کمپیوتر های دسکتاپ هستید؟ آیا کمپیوتر های دسکتاپ را برای کارهای دفتر و شخصی خود می خواهید؟ پس هر چه زودتر وارد وب سایت لیلام.اف شده و از میان هزاران اعلان موجود از کمپیوتر های دسکتاپ، کمپیوتر های دسکتاپ مورد نظر خود را خریداری کرده و استفاده کنید. شما می توانید کمپیوتر های دسکتاپ را از کمپنی های معتبر مثل دل، اپل، توشیبا، ایسر، سامسونگ، ال جی و دیگر کمپیوتر های دسکتاپ را برای کارهای دفتر خود از لیلام.اف خریداری کنید. هم چنان شما می توانید از کمپیوتر های دسکتاپ را برای کار های گرافیکی و کارهای دیزاین با ظرفیت های متفاوت چون چهار پروسسر، شش پروسسر و هشت پروسسر از طریق لیلام.اف خریداری کنید.


فروش کمپیوتر دسکتاپ از لیلام.اف


آیا به دنبال فروش کمپیوتر دسکتاپ خود هستید؟ آیا کمپیوتر دسکتاپ دارید که گدام شده است؟ پس هر چه زودتر وارد وب سایت لیلام.اف شده و از کمپیوتر دسکتاپ خود عکس و مشخصات را با ایجاد اعلان جدید به نشر سپرده و کمپیوتر دسکتاپ خود را به فروش برسانید. شما می توانید کمپیوتر دسکتاپ خود را که به دنبال فروش سریع و راحت آن هستید از طریق وب سایت لیلام.اف شده و به فروش برسانید. کمپیوتر های اچ پی، ال جی، توشیبا، سامسونگ، سونی و دل را از طریق لیلام.اف خرید و فروش کنید.

در بالا