يك حساب در Leelam.af باز نموده و 500 افغانى بدست بياوريد

سیاست حفظ حریم خصوصی

آخرین تغییرات در: 04.06.2021

با استفاده از وب سایت ما ، شما با قوانین سیاست حفظ حریم خصوصی ما موافقت می کنید. اگر با قوانین سیاست حفظ حریم خصوصی موافق نیستید ، توصیه می کنیم از وب سایت ما استفاده نکنید.

خط مشی رازداری و قوانین محافظت از اطلاعات شخصی ، شیوه های حفظ حریم خصوصی وب سایت Leelam ، نسخه موبایل وب سایت ، برنامه Android Leelam ، برنامه Leelam iOS و داده های ارتباط با تیم پشتیبانی مشتریان Leelam را در بر می گیرد. پردازش اطلاعات شخصی در این سایت مطابق با مقررات مربوط به محافظت از اطلاعات شخصی است. ما همیشه در تلاش هستیم تا داده های شخصی را با دقت کافی پردازش کنیم. لیلام برای اینکه به شما امکان استفاده از خدمات ما ، به عنوان مثال ثبت اعلان را بدهد ، نوعی اطلاعات درباره شما را پردازش می کند. در زیر می توانید اطلاعات بیشتری در مورد سیاست حفظ حریم خصوصی و قوانین محافظت از اطلاعات شخصی پیدا کنید.

سیاست حفظ حریم خصوصی موارد زیر را پوشش می دهد:

 • اطلاعات داده های شخصی چیست؟
 • چه نوع اطلاعاتی را جمع آوری و پردازش می کنیم؟
 • برای چه هدفی از اطلاعات شخصی شما استفاده می کنیم؟
 • حقوق شما در مورد محافظت از اطلاعات شخصی چیست؟
 • اطلاعات شفاف ، ارتباطات و روش احقاق حقوق افراد در مورد حفاظت از اطلاعات شخصی آنها
 • تغییراتی در سیاست حفظ حریم خصوصی
 • مشاوره مفیدی برای محافظت و حفظ حریم خصوصی اطلاعات شخصی

اطلاعات داده های شخصی چیست؟

طبق قانون حفاظت از اطلاعات شخصی ، "داده های شخصی" هر اطلاعاتی است که به یک شخص حقیقی شناسایی شده یا شخص حقیقی قابل شناسایی (شخص داده شخصی) و یک شخص حقیقی قابل شناسایی است که می تواند هویت او را تعیین کند. به طور مستقیم یا غیرمستقیم ، براساس شناسه ای مانند نام ، نام خانوادگی ، شماره شناسایی شخصی شهروند ، داده های موقعیت مکانی ، شناسه آنلاین یا بر اساس یک یا چند ویژگی خاص برای فیزیکی ، فیزیولوژیکی ، ژنتیکی ، ذهنی ، اقتصادی ، فرهنگی وی یا هویت اجتماعی آن شخص طبیعی.

 • پردازش داده های شخصی هر فعالیت یا مجموعه فعالیتی است که به صورت خودکار یا به روشی دیگر برای داده های شخصی انجام می شود ، مانند جمع آوری ، ضبط ، سازماندهی ، ساختار ، نگهداری ، از طریق انتقال ، انتشار یا در دسترس قرار دادن به روش های دیگر ، ترازبندی ، ترکیب ، محدود کردن ، حذف یا تخریب.
 • داده های شخصی مطابق با قانون ، به اندازه کافی و به روشی شفاف در مورد موضوع اطلاعات شخصی پردازش می شوند.
 • اطلاعات شخصی برای اهداف مشخص و مطابق با قانون جمع آوری می شود و پردازش آنها نیز با اهداف انجام می شود.
 • داده های شخصی بیش از حد لازم برای اهداف پردازش شده و با سطح حفاظت مناسب با استفاده از بالاترین استانداردهای امنیتی با استفاده از فناوری Secure Socket Layer (SSL) ذخیره نمی شوند.

چه نوع اطلاعاتی را جمع آوری و پردازش می کنیم؟

اگر از وب سایت به عنوان بازدید کننده ای که به اعلانات نگاه می کند بازدید می کنید

هنگام بازدید از وب سایت ما ، حریم خصوصی شما کاملاً محافظت می شود. اگر از وب سایت به عنوان بازدید کننده استفاده می کنید ، لیلام هیچ یک از اطلاعات شخصی شما را جمع آوری نمی کند. لیلام فقط به اطلاعاتی دسترسی دارد که نمی تواند کاربر نهایی را شناسایی کند (اطلاعات غیر شخصی). اینها اطلاعات مربوط به دستگاهی هستند که برای دسترسی به وب سایت ما ، آدرس IP ، موقعیت مکانی دستگاه و غیره از آنها استفاده می کنید.

اگر شما به عنوان کاربر از وب سایت ما استفاده می کنید و می خواهید با استفاده از قسمت "ارسال ایمیل" با یک تبلیغ کننده تماس بگیرید ، ایمیلی که ارائه داده اید برای اعلان دهنده قابل مشاهده خواهد بود بنابراین می توانید ارتباطات مورد موجود را ادامه دهید. اعلان کرد. لیلام مسئولیتی ندارد و به ارتباطات خریدار و فروشنده دسترسی ندارد. ایمیل ارائه شده صرفاً برای آن منظور استفاده می شود و برای اهداف دیگری که کاربر رضایت ندهد استفاده نمی شود.

اگر اعلانی را به یکی از دوستان خود پیشنهاد می کنید ، از طریق سیستم ما پیامی به آدرس ایمیل دوست شما ارسال می شود. آدرس ایمیل ارائه شده صرفاً برای آن منظور استفاده می شود و برای اهداف دیگری که کاربران رضایت ندهند استفاده نمی شود.

اگر از وب سایت به عنوان اعلان کننده ای استفاده می کنید که در حال ثبت اعلان / ایجاد نمایه کاربر است

هنگام ثبت اعلان ، ما فقط اطلاعاتی را که داوطلبانه توسط شما داده می شود در هنگام پر کردن فرم برای ثبت آگهی ، فقط برای اهداف داده شده ، پردازش می کنیم.

اگر اعلان می کنید ، اطلاعات مورد نیاز برای ثبت اعلان عبارتند از:

 • اسم - این اطلاعاتی است که شما هنگام ثبت آگهی در این قسمت وارد کرده اید - اسم . این اطلاعات توسط شما به عنوان کاربر ارائه می شود و شما مسئولیت صحت موارد ارائه شده را بر عهده دارید
 • ایمیل آدرس - این آدرس ایمیل شما است که به صورت عمومی قابل مشاهده نیست و اشخاص ثالث نمی توانند به آن دسترسی داشته باشند. آدرس ایمیل شما صرفاً برای هدفی که هنگام ثبت اعلان یا حساب خود رضایت داده اید ، استفاده می شود.
 • شماره تماس - این شماره تلفنی است که به عنوان شماره تماس ارائه کرده اید. اگر نمی خواهید شماره تلفن خود را به صورت عمومی روی اعلان نشان دهد ، پس هنگام ثبت اعلان باید گزینه "شماره تلفن را در اعلان نشان ندهید" را انتخاب کنید. در این صورت شماره تلفن شما به صورت عمومی نشان داده نمی شود و فقط برای هدفی که هنگام ثبت اعلان / افتتاح حساب برای آن رضایت داده اید استفاده می شود.
 • مکان کالای فروخته شده - این شهری است که کالای فروخته شده در آن قرار دارد / خدمات در آن ارائه می شود. برای برخی از تبلیغات ارائه آدرس کامل نیز ضروری است. آدرس ارائه شده فقط برای هدفی است که شما هنگام ثبت آگهی / افتتاح حساب به آن رضایت داده اید.

لیلام از یک فناوری ردیابی (کوکی ها - فایلهای متنی کوچک ذخیره شده در رایانه شما) استفاده می کند که برای اهداف تبلیغاتی استفاده می شود و بازدیدهای بی نظیر از سایت را حساب می کند. این به ما امکان می دهد اطلاعات آماری را برای کاربران خود که فقط برای اهداف داخلی استفاده می شود ، جمع آوری کنیم ، به عنوان مثال ، از آنها استفاده می شود تا در هنگام استفاده از لیلام بارها با یک آگهی تبلیغاتی یکسان نشان ندهید. فناوری ردیابی ناشناس است و شامل اطلاعات شخصی نیست. اطلاعات بیشتر در مورد کوکی ها را می توان یافت اینجا.

ثبت نام با استفاده از حساب Facebook یا Gmail

لیلام این امکان را به کاربران خود می دهد تا با استفاده از حساب شخصی فیس بوک یا استفاده از آدرس ایمیل آنها در وب سایت ثبت نام کنند. لطفاً بخاطر داشته باشید که هنگام ایجاد نمایه کاربری در لیلام ، با استفاده از حساب فیسبوک یا جی میل خود ، اطلاعات آن شبکه رسانه اجتماعی / ارائه دهنده ایمیل در حال اتصال به نمایه کاربری شما در لیلام است. با اتصال به حساب لیلام شما می توانید این اطلاعات را در هر زمان اصلاح کنید.

برای چه هدفی از اطلاعات شخصی شما استفاده می کنیم؟

هنگام ثبت اعلان و ایجاد حساب های لیلام به نوعی داده شخصی احتیاج است. لیلام هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت داده های وارد شده ندارد. لیلام از اطلاعات ارائه شده صرفاً برای هدفی که در نظر گرفته اند استفاده می کند. اگر رضایت نداده اید که از اطلاعات شخصی خود برای اهداف بازاریابی تبلیغاتی استفاده کنید ، از آنها برای این منظور استفاده نمی شود. لیلام اطلاعات را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی گذارد ، آنها را به اشخاص ثالث منتقل نمی کند ، آنها را با خیال راحت نگه می دارد و آنها را فقط برای هدف مورد نظر خود استفاده می کند.

طبق قانون محافظت از اطلاعات شخصی ، لیلام از اطلاعات شخصی کاربران صرفاً برای هدفی که در نظر گرفته اند استفاده می کند. هنگام ثبت اعلان ، خود کاربر تصمیم می گیرد که شماره تلفن وی به صورت عمومی نشان داده شود یا خیر. آدرس ایمیل شما به صورت عمومی در اعلان نشان داده نمی شود ، مگر در مواردی که اعلان دهنده خود تصمیم به ارائه آدرس ایمیل خود در قسمت توضیحات اعلان دارد. اطلاعات ارائه شده برای اعلان ، برای انتشار اعلان در یک فرم و با محتوایی که خود اعلان کننده در مورد آن تصمیم گرفته است ، استفاده می شود.

 • اطلاعات شخصی شما (در یک فرم و با محتوای دلخواه شما) برای انتشار اعلان استفاده می شود بنابراین ممکن است خریداران علاقه مند در مورد کالای فروخته شده یا ارائه خدمات با شما تماس بگیرند.
 • اطلاعات شخصی شما برای ارسال پیام های ایمیل ایجاد شده در سیستم ، مانند اعلان برای تبلیغات منتشر شده ، تحقق پرداخت و غیره استفاده می شود. این پیام ها هدف تبلیغاتی ندارند و برای ارسال پیام های تبلیغاتی استفاده نمی شوند
 • اطلاعات شخصی شما توسط تیم پشتیبانی لیلام برای اهداف ارتباطی استفاده می شود.
 • اطلاعات شخصی شما فقط درصورت رضایت دادن برای بازاریابی دیجیتال استفاده خواهد شد.

لیلام اطلاعات شخصی شما را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی گذارد. برای اینکه خدمات ما با بالاترین کیفیت ارائه شود ، ما با ارائه دهندگان خارجی برای ارائه نوعی از خدمات ، برنامه ها ، ابزارها و غیره (محلی / یا بین المللی) همکاری می کنیم و اطلاعات شخصی شما در بالاترین استانداردهای امنیتی و ارائه دهندگان اطلاعات صرفاً برای هدفی که در نظر گرفته شده استفاده می شوند.

برای استفاده از خدمات بار لیلام ، ما با همکاری شرکت حمل کالا طبق پروتکل تعریف شده قبلی ، پیام های مربوط به تحویل محصول را برای شما ارسال می کنیم. شما به عنوان یک خریدار ، مسئولیت پر کردن فرم اطلاعات تماس را به خودی خود بر عهده دارید و این اطلاعات برای تحویل موفقیت آمیز محصولات به شرکت باربری ارسال می شود. شما ، به عنوان فروشنده ، اطلاعات تماس برای تحویل کالا را تأیید می کنید و برای تحویل موفقیت آمیز محصولات ، آن را با شرکت باربری به اشتراک می گذارید. ما به عنوان یک وب سایت فقط در فرآیند تحویل کالا واسطه هستیم.

حقوق شما در مورد محافظت از اطلاعات شخصی چیست؟

حقوق شما به عنوان کاربر Leelam ، در مورد سیاست حفظ حریم خصوصی و محافظت از اطلاعات شخصی ، حق اطلاع در مورد پردازش اطلاعات شخصی ، حق دسترسی به داده های شخصی شما ، حق حذف یا تغییر داده های شخصی ، حق محدودیت است. داده های شخصی و همچنین حق اعتراض.

برای هرگونه اطلاعات دیگر در مورد محافظت از اطلاعات شخصی ، می توانید با ارسال ایمیل به [email protected] با تیم پشتیبانی مشتریان لیلام تماس بگیرید. شما می توانید یک درخواست اطلاعات مربوط به پردازش داده های شخصی یا یک درخواست متوقف کردن پردازش داده های شخصی را از طریق ایمیل یا به صورت کتبی برای ما با اطلاعات زیر به محل لیلام ارسال کنید:

 • نام و نام تخلص شما
 • شماره تلفن و آدرس ایمیل شما
 • آدرس ایمیلی که می خواهید پاسخ آن را دریافت کنید
 • دلیل درخواست اطلاعات برای پردازش داده های شخصی یا توقف پردازش داده های شخصی

لیلام در تلاش است تا از اطلاعات شخصی شما به بهترین وجهی محافظت کرده و از سو استفاده یا اصلاح اطلاعات دریافت شده از کاربران خود جلوگیری کند. با این حال ، این نمی تواند تضمین کند که اقدامات امنیتی مانع از جمع آوری غیرقانونی اطلاعات شخصی اشخاص ثالث می شود.

لیلام امنیت را جدی می گیرد و اقدامات زیادی را برای محافظت از امنیت اطلاعات شخصی کاربر انجام می دهد. پروتکل امنیتی HTTPS در هنگام پردازش و انتقال داده ها به سرورهای ما استفاده می شود. اگر می خواهید داده های خود را بررسی کنید یا تغییراتی ایجاد کنید ، می توانید این کار را در وب سایت ما با استفاده از رمز عبور و نام کاربری خود انجام دهید. این رمز رمزگذاری شده است. لیلام توصیه می کند که این رمز عبور را با اشخاص ثالث به اشتراک نگذارید. اطلاعات داده های شخصی شما در سرورهای ایمن ذخیره می شود که دسترسی فقط توسط لیلام به آنها امکان پذیر است. رمزگذاری برخی اطلاعات حساس با استفاده از فناوری Secure Socket Layer (SSL) انجام می شود تا اطمینان حاصل کنید که اطلاعات شخصی شما در حین انتقال به لیلام ایمن است. استفاده از وب سایت لیلام برای افراد زیر سن قانونی (زیر 18 سال) مجاز نیست. این وب سایت برای ارائه خدمات به بزرگسالان (بالای 18 سال) طراحی شده است. باید بدانید که برای ثبت مشخصات کاربری خود باید حداقل 18 سال سن داشته باشید. این پروفایل های کاربر بررسی می شوند و اگر نتیجه گیری شود که هر پروفایل کاربری متعلق به خردسال است ، حذف خواهد شد.

اطلاعات شفاف ، ارتباطات و روش احقاق حقوق افراد در مورد حفاظت از اطلاعات شخصی آنها

اطلاعات و دسترسی به داده های شخصی (اطلاعاتی که هنگام جمع آوری اطلاعات شخصی از خود موضوع ارسال می شود)

کاربر حق درخواست دسترسی یا تغییر اطلاعات شخصی خود را که در وب سایت ارسال کرده است ، دارد. اطلاعات شخصی ارائه شده نیز ممکن است تغییر کند. با ورود به سیستم حساب خود می توانید اطلاعات نمایه کاربر خود را تغییر دهید. اگر می خواهید آدرس ایمیلی را که در آن ثبت نام کرده اید تغییر دهید ، این کار باید به صورت سیستماتیک انجام شود و شما باید با ارسال ایمیل به [email protected] با تیم پشتیبانی مشتریان لبلام تماس بگیرید. کاربر همچنین حق دارد درخواست حذف دائمی اطلاعات شخصی خود را از پایگاه داده لیلام داشته باشد. در صورت احراز شرایط مقرر در قانون ، ظرف 30 روز از روز ارائه درخواست تحقق خواهد یافت.

اطلاعاتی که وقتی اطلاعات شخصی از خود موضوع جمع آوری نمی شود ، ارسال می شود

لیلام اطلاعات شخصی را که توسط کاربر ارائه نشده جمع آوری و پردازش نمی کند. اگر کاربر درخواستی برای سو استفاده از داده های شخصی ارسال کند ، روشی برای شناسایی شخصی که چنین کاری کرده است (در صورت امکان) آغاز می شود و طبق قانون ، تمام ارتباطات از طریق موسسات قانونی مجاز در کشور صورت می گیرد.

حقوق دسترسی به موضوع اطلاعات شخصی

موضوع داده های شخصی حق دارد تأیید کند که آیا داده های شخصی وی پردازش می شود و توضیح اهداف پردازش ، دسته داده ها ، دوره ذخیره سازی و غیره مطابق با قانون از لیلام تأیید می شود.

سیاست پردازش داده های شخصی بازاریابی مستقیم

لیلام صرفاً پس از رضایت موضوع اطلاعات شخصی برای آن ، در حال پردازش اطلاعات شخصی به منظور بازاریابی مستقیم است.

رضایت برای پردازش داده های شخصی به منظور بازاریابی مستقیم در Leelam.af با انتخاب قسمت "موافقت می کنم مشاوره ، پیشنهادات و اخبار شخصی را از لیلام دریافت کنم" هنگام ثبت آگهی یا ایجاد حساب کاربری توسط موضوع اطلاعات شخصی ، داده می شود .

اطلاعات شخصی برای ارسال اعلان برای اعلانات جدید ، اعلانات مربوط به علاقه کاربران ، اعلان های مربوط به خدمات لیلام ، پیشنهادات مورد علاقه و غیره استفاده می شود. این می تواند به صورت ایمیل ، پیام کوتاه ، اعلان های دسک تاپ ، پیام های وایبر ، تماس های تلفنی ، تبلیغات بنر و غیره. ما بازاریابی مستقیم را به یک سطح معقول و متناسب محدود می کنیم و اعلان های مربوطه را فقط بر اساس علاقه کاربر و با توجه به جستجوهای قبلی آنها در سایت ارسال می کنیم.

مطابق قانون محافظت از اطلاعات شخصی ، موضوع داده های شخصی حق دارد در هر زمان ، به صورت رایگان و به روش ساده ، رضایت پردازش اطلاعات شخصی را به منظور بازاریابی مستقیم پس بگیرد. این کار را می توان با ارسال "درخواست پس گرفتن رضایت برای پردازش اطلاعات شخصی به منظور بازاریابی مستقیم" به تیم پشتیبانی مشتریان لیلام از طریق آدرس ایمیل زیر: [email protected] انجام داد.

لیلام در حال پردازش داده های شخصی برای اهداف بازاریابی مستقیم به منظور ارائه خدمات درخواستی توسط کاربران وب سایت لیلام است. این نوع خدمات به عنوان مثال ایجاد "جستجو" یا ذخیره یک جستجوی خاص است تا کاربر بتواند در مورد علایق خود و جستجوی انجام شده در سایت از طریق ایمیل اعلان دریافت کند.

موضوع داده های شخصی حق دسترسی ، اصلاح ، حذف یا محدود کردن پردازش داده های شخصی را برای اهداف بازاریابی دیجیتال دارد. همه این قوانین مطابق با قوانین موجود قانون محافظت از اطلاعات شخصی در حال اجرا هستند.

روش سیاست پردازش اطلاعات شخصی بازاریابی مستقیم

در لیلام ، کاربر حق دارد تصمیم بگیرد که آیا داده های شخصی وی به منظور بازاریابی مستقیم پردازش می شود یا خیر. اگر کاربر رضایت ندهد ، پیام های مربوط به بازاریابی مستقیم دریافت نمی کند ، اما پیام هایی در مورد عملکردهای اصلی وب سایت دریافت می کند (به عنوان مثال اعلان هایی برای تبلیغات با موفقیت منتشر شده با پیوند به آگهی ، اعلانی برای تبلیغات حذف شده ، و غیره). این نوع پیام ها مربوط به بازاریابی مستقیم نیستند و محتوای آنها فقط مربوط به عملکردهای اساسی سایت است.

این روش زمانی است که کاربر برای پردازش داده های شخصی خود به منظور بازاریابی مستقیم رضایت می دهد:

 • هنگام ثبت آگهی / ایجاد حساب کاربری ، کاربر با انتخاب قسمت "موافقت می کنم مشاوره ، پیشنهادات و اخبار شخصی توسط لیلام را دریافت کنم" رضایت می دهد.
 • اطلاعات کاربران در یک پایگاه داده جداگانه ذخیره می شود که فقط شامل اطلاعات آن دسته از کاربرانی است که برای پردازش داده های شخصی خود برای اهداف مستقیم بازاریابی رضایت داده اند.
 • هنگام ایجاد یک کمپین ، فقط کاربرانی که برای دریافت پیام های تبلیغاتی رضایت داده اند ، آن نوع پیام را دریافت می کنند.
 • اگر کاربر زمینه رضایت دادن به پردازش داده های شخصی را انتخاب نکند یا با تیم پشتیبانی مشتری لیلام از طریق ایمیل به آدرس [email protected] تماس بگیرد ، دریافت پیام را به منظور بازاریابی مستقیم لغو می کند.
 • اگر کاربر درخواستی را برای حذف اطلاعات شخصی خود از پایگاه داده ارسال کند ، داده های شخصی در مدت 30 روز حذف می شود و دیگر هیچ پیامی با هدف بازاریابی مستقیم کاربر دریافت نمی کند.
 • در صورت تمایل ، کاربر می تواند با دریافت قسمت "موافقت می کنم مشاوره شخصی ، پیشنهادات و اخبار لیلام را دریافت کنم" یا با تماس با تیم پشتیبانی مشتری Leelam از طریق ایمیل به آدرس [email protected] ، گزینه دریافت پیام برای اهداف مستقیم بازاریابی را فعال کند.

تغییراتی در سیاست حفظ حریم خصوصی

لیلام حق هرگونه تغییر در سیاست حفظ حریم خصوصی و / یا شرایط استفاده را در هر زمان برای خود محفوظ است. این تغییرات با انتشار وب سایت اعمال می شود.

مشاوره مفیدی برای محافظت و حفظ حریم خصوصی اطلاعات شخصی

با توجه به توصیه شماره R (99) 5 کمیته وزیران به کشورهای عضو برای حفاظت از حریم خصوصی در اینترنت ، در زیر می توانید نکات مفیدی در مورد حفاظت از اطلاعات شخصی و حریم خصوصی را بیابید.

 • مراقب اطلاعات شخصی خود در اینترنت باشید ، در جایی که اشتراک می کنید ، با چه کسی و به چه روشی.
 • توجه داشته باشید که هر فعالیتی که در اینترنت انجام می دهید ممکن است ردپایی از شما به جا بگذارد ، به همین دلیل است که ما توصیه می کنیم از وب سایت هایی استفاده کنید که سطح امنیت را به شما اطلاع می دهند و برای استفاده از روش های ردیابی مانند کوکی ها و غیره به رضایت نیاز دارند. نمی خواهید از اطلاعات شخصی شما استفاده شود ، به آنها رضایت ندهید.
 • اگر نمی خواهید مشخصات کاربری خود را در برخی سایت ها ثبت کنید ، این کار را انجام ندهید.
 • مراقب وب سایت هایی باشید که اطلاعات بیشتری از آنچه لازم است را درخواست می کنند.
در بالا