يك حساب در Leelam.af باز نموده و 500 افغانى بدست بياوريد

10 مرحله برای ارتقاء تجارت کوچک تان

10 مرحله برای ارتقاء تجارت کوچک تان

 

یک تجارت کوچک چیزی نیست جز شرکتی که متعلق به بخش خصوصی دارد با محدودیت و گردش نسبتاً کم.

شما می توانید تجارت خود را از طریق این مراحل ارتقا دهید:

1. یک جلسه روزانه 10 دقیقه ای شرکت را برگزار کنید

در حالی که جلسات به طور کلی یک ضرورت تلقی می شود ، شما باید روزانه جلسات برگزار کنید تا ببینید چه اتفاقی می افتد و چگونه کارمندان شما کار شما را با درستی پیش میبرد.

2. ارتقاء ارتباطات آزاد

کارمندان خود را تشویق کنید تا علناً ارتباط برقرار کنند. اما این فراتر از یک برقراری ارتباط چهره به چهره برای حل مشکلات است. آیا کارمندان شما احساس راحتی می کنند نگرانی های خود را ابراز کنند یا بازخوردی درباره نحوه اداره شرکت شما ارائه دهند؟

3. امتیاز مالی را حفظ کنید

تعداد کمی از تجارت کوچک تصور دقیقی از تعداد روزانه ، هفتگی و ماهانه و روندهای مالی که در سازمان اتفاق می افتد دارند.

4- اهداف را تنظیم کنید

مشابه با حفظ امتیاز ، تعیین اهداف و مقاصد ، بخش اساسی موفقیت کسب و کار شما است. از اهدافی که تعیین کرده اید به عنوان ابزاری برای برنامه ریزی مداوم استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که همچنان در پیشبرد کسب و کار کوچک خود هستید.

5- پریزنتشن مکمل تجاری

ارائه تجارت مکمل می تواند به بهبود عملکرد تجارت کوچک شما کمک کند. با یادگیری اصول ضروری ارائه کسب و کار به یاد ماندنی شروع کنید. این موارد می تواند شامل ارائه یک مروارید کوچک خرد غیر منتظره برای جذب مخاطبان شما باشد. ارائه خود را با اطلاعات بارگیری نکنید. همه چیز را رعایت کنید.

6. محدودیت های خود را بشناسید

صاحبان تجارت موفق در مورد محدودیت های خود ایده روشنی دارند. با دانستن نوع شخصیت کارآفرینی خود می توانید منابع خود را مدیریت کرده و در زمینه های ضعف کمک پیدا کنید. این محرک اصلی موفقیت است. به عنوان مثال ، اگر شما در فروش عالی هستید اما با داشتن حسابداری کمتر تجربه دارید ، روی فروش تمرکز کنید و برای اداره کتاب ها شخص دیگری را استخدام کنید.

7. استراحت کنید

اداره یک تجارت کوچک کار سختی است. گاهی اوقات بهترین راه برای بهبود مشاغل و مجدداً اشتیاق شما تعطیلات است. ارزش احتمالی گذراندن مدتی به دور از کار خود را دست کم نگیرید.

8- استراتژی های بازاریابی با تأثیر بالا را دنبال کنید

اشتباه رایجی که توسط بیشتر صاحبان نوآوری صورت گرفته است سرمایه گذاری در كسب و كار با استراتژی های بازاریابی ناكارآمد است كه منجر به مشاغل ناموفق می شود.

عامل اصلی برای یک تجارت کوچک موفق ، سرمایه گذاری بودجه کم با بهترین مارک است

در حین ساخت استراتژی ها از قانون A / B پیروی می کنید که چیزی جز ایجاد دو استراتژی متفاوت و تجزیه و تحلیل عملکرد در هر دو بهترین استفاده از آن نیست که آنها را به تجارت تبدیل کند.

9. از کارکنان خود حمایت و ایجاد انگیزه کنید

کارمندان ستون فقرات هر مشاغلی هستند ، اگر شما میخواهید موفق باشید ، باید به اندازه کافی باهوش باشید تا کارمندان خود را راضی نگه دارید و آنچه را که برای بهبود تجارت کوچک شما لازم دارند در اختیار آنها قرار دهید ، این یک نقش مهم برای یک تجارت موفق است.

 


10
. فرایند تجارت یک عامل اصلی است

 مهمترین عامل مهم موفقیت کسب و کار کوچک ،ارتباط با روند کار شما است که ایجاد شده است. هر وقت به روند کار سخت گیری می کنیم می توانیم کارهایی را که منجر به برش گوشه های پروژه شما می شود سرعت بخشیم. در این فرایند ، ما می توانیم مراحلی را که در مراحل بعدی برطرف می شود ، برطرف کنیم. اگر ما به یک فرآیند تأسیس بپردازیم ، امور تجاری بی سر و صدا پیش می روند. در نهايت ، كسب و كار كوچك در صنعت هاي مختلف در سراسر دنيا فرصت بسياري دارد. طبق تجزیه و تحلیل کارشناسان ، ایالات متحده بیشترین نفوذ را در تجارت کوچک نسبت به مشاغل بزرگ دارد ، در سالهای گذشته هم تجارت کوچک نقش مهمی در اقتصاد جهانی ایفا کرده اس

در بالا