يك حساب در Leelam.af باز نموده و 500 افغانى بدست بياوريد

Leelam.af بزرگترین مارکیت تجارت آنلاین افغانستان

Leelam.af بزرگترین مارکیت تجارت آنلاین افغانستان

 

 Leelam.afبزرگترین ویب سایت برای خرید و فروش خدمات و اجناس مانند: وسایل برقی، وسایل آرایشی ، فرنیچر، لوازم خانه ، موتر ها و موتر سایکل ها می باشد.

  Leelam.af   مردم عام افغانستان را برای خرید ، فروش و تبدیل لوازم مستمعل توسط ارایه خدمات سریع،آسان و رایگان با هم متصل میسازد از این رو هر فرد لست از اعلانات شانرا از طریق مبایل و یا صحفه انترنتی می توانند به نشر بسپارند.

هر ماه صدها هزار مردم در سرتاسر افغانستان لیلام را برای دریافت و فروش یک سلسله بزرگ محصولات استفاده می نمایند. مانند: فرنیچر، لوازم موسیقی ، اجناس سپورتی ، موتر ها ، اجناس اطفال و نوزادان، موتر سایکل ها ، کمره ها تلفن های همرا ، جایداد و غیره لیلام مردم را برای ارتقاع زنده گی شان بواسطه تجارت هوشمند فرد برفرد کمک می نماید.

 

آیا شما به آپارتمان ها کرایی در شهر کابل ضرورت دارید؟ و یا میخواهید موتر تان را بفروشید؟ و یا هم به آپارتمان های فروشی نیاز دارید؟ آیا می خواهید لپتاب استفاده شده تان را بفروشید و یا هم تلفن همراه تان را که دیگر آنرا استفاده نمیکنید؟

آیا میخواهید افراد با استعداد را دریافت واستخدام نموده و یا هم وظیفه را که در آرزو آن بودید دریابید؟

شما تمام اینها را فقط در یک ویب سایت میابید. Leelam.af این ویب سایت تنها برای افراد انفرادی نبوده بلکه شرکت ها هم چنان میتوانند از لیلام استفاده نمایند.

تقریبا بیشتر ار صد ها فروشگاها در ویب سایت وجود دارد و بیشتر شرکت ها محصولات  چون : موتر، پرزه جات موتر، خانه ها ، اپارتمان ها، آبادی ها  و باغچه ها را دارد.

به عنوان یک شرکت شما میتوانید اعلانات تان را در عین زمان  در leelam.af جاگزین سازید درست مانند اشخاص انفرادی که اعلانات شانرا به نشر میرساند اما شما هم میتوانید فروشگاه را ایجاد کنید که به وسیله آن شما یک بازدید از تمام اعلانات تان در لست ها داشته باشید.

لیلام یک راه عالی برای تجارت ها ایجاد نموده است تا فروشات خود را بیشتر رشد بدهید. محصولات و خدمات شما یقننا قابل ملاحظه می باشد. ممنون از تمام مخاطبین وسیع لیلام که در حال افزایش هستند.

فروشگاه آنلاین که شما به راحتی  در لیلام ایجاد می نمایید یک دریچه برای معرفی محصولات و خدمات شما برای یک گروه بزرگ مردمی به شکل آسان بدون پرداخت و فقط در چند مرحله می باشد.

حالا نشر اعلانات فروش اجناس و دریافت موارد که در جستجو آن بودید بیشتر از قبل برای شما در ۲۴ ساعت و هفت روز هفته آسانترصورت میگیرد

www.leelam.af سایت انترنتی دارای طبقه بندی های مختلف برای اعلانات است که هم باعث رشد اقتصاد گردیده و تغیر داینمیک را در صنعت اعلانات به بار می آورد.

اعلانات دسته بندی شده شما برای ۳ ماه با ظاهر شدن در صفحه دسته بندی مرتبط جاگزین خواهند ماند .

مخاطبین leelam.af شامل افرادی هستند که آماده برای خرید و فروش اجناس مختلف می باشند. شما اگر یکی از آنها هستید چیزی که باید انجام دهید ایجاد یک حساب بطور رایگان در ویب سایت است. اجناس قابل فروش تان را می توانید به فروش برسانید باید خاطر نشان ساخت راجستر کردن در ویب سایت بیشتر از یک دقیقه وقت را نمیگیرد

 

لیلام برزگترین کمپنی معاملات خرید و فروش اجناس و خدمات بطور آنلاین در سطح کشور می باشد که محصولات جدید و استفاده شده را اعلان مینمایند.

تمام مردم در سرار کشور میتوانند فقط با چند مرحله ساده اعلان خود را نشر کنند . توضیحات محصول یا خدمات که توسط فروشنده درج اعلان میشود اعلان را بیشتر جذاب میسازد و همین گونه تصویر و ویدیو .

نکته مهم دیگر این است که دسترسی گسترده مشتری بر هر اعلان که نشر میشود فورآ به هزاران نفر میرسد.

www.leelam.af به دلیل داشتن پرتوکل های امنیتی استسنایی  در میان بهترین ها قرار دارد و یک ویب سایت کاربر پسند میباشد .

همین اکنون بازدید کنید WWW.LEELAM.AF

تجارت مطمین و آسان!

 

در بالا