خرید و فروش موبل و فرنیچر جدید و استفاده شده | سراسر افغانستان


موبل و فرنیچر جدید و استفاده شده را برای مهمان خانه و اتاق خواب خود از لیلام.اف خرید و فروش نماید. موبل و فرنیچر را از قبیل کوچ، تخت خواب، میز آرایش، میز غذا خوری، چوکی و دیگر لوازم مورد ضرورت خانه خود را خرید و فروش کرده می توانید. هم چنان تخت خواب را به اندازه های متفاوت چون کوچک و بزرگ و یا هم یک نفره و دو نفره، به رنگ های مختلف و با پوست یا پوشش چرمی و یا هم بخملی خرید و فروش نماید. موبل و فرنیچر را با طرح و دیزاین های متفاوت و مودل روز دریافت نموده و خریداری کنید. هم چنان شما می توانید از میان هزاران اعلان موجود از موبل و فرنیچر با دیزاین های و کیفیت های عالی، موبل و فرنیچر مورد نظر خود را انتخاب نموده و به سرعت خریداری نماید.17 اسد 04:54 ,

فرنیچر

62000 افغانی


خرید و فروش موبل و فرنیچر جدید و استفاده شده برای خانه و دفتر، با طرح و دیزاین های متفاوت از لیلام.اف.


خرید موبل و فرنیچر از لیلام.اف


موبل و فرنیچر مورد پسند خود را چون تخت خواب، میز آرایش، میز غذا خوری، چوکی، کوچ و دیگر وسایل موبل و فرنیچر خانه و دفتر خود را با دیزاین و طرح های مود روز و کیفیت بهتر خریداری نماید. موبل و فرنیچر را با دوخت چرمی، تکه یی و یا هم بخملی با رنگ های متفاوت خریداری کنید. موبل و فرنیچر را از میان هزاران اعلان موجود از موبل و فرنیچر در لیلام.اف به خواست خود انتخاب نموده و خریداری نماید.


فروش موبل و فرنیچر از لیلام.اف


آیا موبل و فرنیچر گدام شده دارید؟ آیا موبل و فرنیچر دارید که از اش خسته شده اید و می خواهید به فروش برسانید اش؟ پس وارد وب سایب لیلام.اف شده و از موبل و فرنیچر گدام شده خود عکس و مشخصات را به اشتراک گذاشته و موبل و فرنیچر خود را به فروش برسانید و از مفاد بیشتر ببرید. موبل و فرنیچر خانه خود را چون چوکی، تخت خواب، میز آرایش، میز غذا خوری، الماری لباس و دیگر وسایل خود را از طریق لیلام.اف به فروش برسانید.


در بالا