خرید و فروش اسکوتر جدید و دست دوم | افغانستانخرید و فروش هر نوع اسکوتر های جدید و دست دوم. هر گونه اسکوتر های ۲۵۰ سی سی، ۱۵۰ سی سی، ۱۲۴ سی سی، ۱۰۹ سی سی، ۴۹ سی سی و غیره را از کمپنی های معتبر دنیا مثل هوندا، سوزاکی، اپریلا، هیرو، وسیپا، مهیندرا، یاماها و کواساکی خرید و فروش نماید. هر گونه اسکوتر های مورد نیاز خود را در لیلام.اف جستجو نماید و نظر به قیمت و سال تولید، اسکوتر را بدست بیاورید. با دیدن هزاران اعلان در وب سایت لیلام.اف اسکوتر مدل سال را خرید نماید. شما می توانید اسکوتر دست داشته خود را به فروش رسانده و از معامله عالی خرسند شوید.
04 حوت 17:29 , ,

موترسایکل

19000 دالر

04 حوت 17:17 , ,

55000 Af

720 دالر

04 حوت 17:16 , ,

موترسایکل

19000 دالر

04 حوت 17:15 , ,

موترسایکل

19000 دالر

04 حوت 14:33 , ,

Shadow Shaper

1050 دالر

04 حوت 14:31 , ,

هندا ۱۲۵ سی سی

16000 دالر


اسکوتر جدید و دست دوم مورد علاقه خود را از لیلام.اف خرید نماید و در کار و بار خود وقت را صرفه جویی کنید. اسکوتر را ساده و آسانتر از موتر راننده گی کنید و از مزایایی چون مصرف کمتر تیل، سبک تر از موترسکلیت و غیره لذت ببرید.


اسکوتر مدل سال در لیلام.اف


اسکوتر جدید و دست دوم را از بهترین کمپنی های دنیا مثل هوندا، بی ام دبلیو، سوزاکی، اپریلا، یاماها، مهیندرا و دیگر مارک های مشهور دنیا با قدرت ۲۵۰ سی سی، ۱۵۰ سی سی، ۱۲۴ سی سی، ۱۰۹ سی سی و ۵۰ سی سی خرید نماید و با فلتر استثنایی لیلام.اف می توانید مدل سال و قیمت اسکوتر را فلتر نموده و یک اسکوتر مطابق به اقتصاد خود خرید کنید. همه روزه لیلام.اف را دنبال کنید و اسکوتر جدید خود را دریافت نماید.


خرید و فروش اسکوتر در لیلام.اف


اسکوتر مورد علاقه خود را در تمام افغانستان چون کابل، بلخ، هرات، قندهار، جلال آباد، پروان و سایر ولایات بدست بیاورید. و هر روز زودتر از همه با اسکوتر به وظیفه برسید. برای رساندن جنس مشتری تان نیاز به اسکوتر دارید؟ لیلام.اف مرجع معتبر برای دریافت اسکوتر با مدل های مختلف می باشد. و یا هم اسکوتر دارید که ازش استفاده نمی کنید و دنبال فروش سریع آن هستید، پس در لیلام.اف یک اعلان جدید بسازید و اسکوتر خود را به قیمت خوب و زودتر به فروش برسانید.


در بالا