يك حساب در Leelam.af باز نموده و 500 افغانى بدست بياوريد

شرایط و ضوابط عمومی اعلانات

قوانین برای اعلان دادن

اعلانات خصوصی

اعلانات شخصی برای افرادی با حق قانونی برای ورود قرارداد های خرید و فروش میباشد. اعلانات خصوصی باید مطابق با قوانین و دستورات سازمان برای قانون محافظت از مصرف کننده و قوانین مربوطه دیگر اجرا شود.

Leelam حق تصمیم گیری را محفوظ میدارد که چه وقت یک اعلان بعنوان اعلان خصوصی دسته بندی کند.

اعلانات شرکت

اعلان شرکت برای استفاده توسط شرکت های رجستر شده VAT در داخل یا خارج افغانستان میباشد. Leelam حق حفاظت تصمیم اینکه چی زمان اعلان بعنوان اعلان شرکت دسته بندی میگردد را دارد.

خدمات

تمام خدمات اعلانی باید مطابق با مقررات و معیار های دولت افغانستان پیشنهاد شود.

دسته بندی کردن/ کتگوری

اعلان شما باید در کتگوری که به بهترین نحوه مطابقت یا وسایل و خدمات شما داشته باشد، باید گذاشته شود. در اینجا بعضی نکات را باید در ذهن داشته باشید وقتی که میخواهید کتگوری را انتخاب کنید:

 • اعلان شما ممکن رد شود اگر در کتگوری درست گذاشته نشده باشد.
 • اعلان کردن چندین شئ که مربوط به کتگوری های مختلف میشود در یک اعلان ممنوع میباشد. شما باید اشیا را مطابق با کتگوری مناسب آنها جدا کنید.
 • اعلانات باید تحت بخش مناسب اعلان داده شود. نوع اعلان توضیح میدهد که آیا اعلان برای فروش است، برای درخوایست کرایه گرفتن است یا میخواهید به کرایه بدهید.
 • نوع اعلان برای انواع کرایه در کتگوری معین در دسترس است. اگر این گزینه ها میسر نیست، اشیای که برای کرایه گرفتن است باید بعنوان "فروش" رجستر شوند و اشیای که برای کرایه دادن است بعنوان "خرید" باید رجستر شوند.

محدودیت های وسایل نقلیه و املاک

شما نمیتوانید در یک اعلان بیشتر از یک موتر یا یک املاک بدهید. مدیریت Leelam حق حذف تعداد اضافی موتر ها یا املاک را از لست محفوظ دارد.

اعلانات تکراری

شما اجازه ندارید که برای یک محصول یا خدمت بیشتر از یک اعلان بکنید. اعلاناتی که محتوای آنها مشابه است تکراری تصور شوند٬ حذف خواهند شد.

لینک ها و پیشنهادات

شما اجازه ندارید که لینک به اعلانات دیگر یا وبسایت های لیلام را شامل کنید. لینک های فقط اجازه است که به خصوصیات محصول یا خدماتی که اعلان داده شده ربط داشته باشد.

Leelam از نظریات و افکاری حمایت نمیکند که از طریق وبسایت که Leelam.af به آن لینک است اظهار شود.

تصاویر و ویدیو ها

قوانین برای اپلود کردن تصاویر و ویدیو ها قرار ذیل اند:

 • آنها باید مربوط به محصول یا خدماتی که باید اعلان داده میشود باشد.
 • اجازه نیست که آنها در یک وقت برای بیشتر از یک اعلان استفاده شود. برای وسایل نقلیه، عکس و ویدیو باید از همان موتری باشد که برای فروش است.
 • آنها نباید دارای نشان، اسم شرکت، وبسایت یا معلومات دیگر باشند که میتواند بعنوان بازار یابی تجارت عمومی تفسیر شود.
 • شما نمیتوانید تصاویر و ویدیو ها را از اعلان کنندگان دیگر بدون اجازه قبلی آنها بگیرید.
 • آنها نباید دارای موادی باشد که حق چاپ آن محفوظ است مثل عکس فلم یا موسیقی محفوظ شده.

Leelam حق آنرا محفوظ دارد که تصاویر و ویدیو ها را از اعلان تان حذف کند اگر آنها تخلف قوانین میکنند.

اشیا و خدمات غیر قانونی

Leelam بالای اشیا و خدماتی که میتواند اعلان شود محدودیت میگذارد. اشیای که تحت قانون دولت افغانستان مجاز نیست به نشر نمیرسد.

موادی که حق چاپ آن محفوظ است

سی دی و دی وی دی نرم افزار کاپی شده کمپیوتر، ویدیو گیم ها، و فلم ها برای اعلان دادن مجاز نیست. فروشندگان این نوع اشیا باید تضمین بدهند که محصولات آنها اصلی است.

اسلحه

مطابق با قانون دولت افغانستان، برای داشتن اسلحه باید جواز داشته باشید. این موضوع باید توسط اعلان دهنده ذکر شود. (قانون داشتن سلاح Gazette No.7/05, Article 5)

محتوای توهین آمیز

یک اعلان توهین آمیز تصور میشود اگر دارای موارد ذیل باشد:

 • دارای محتوای غیر مناسب باشد که طرف کدام ملیت، مردم خاص یا افراد سرشناس اشاره کند.
 • استفاده اهانت آمیز از نام های تاریخی از گروه های قومی
 • تصاویر و ویدیو های که دارای محتوای توهین آمیز باشد.

مسؤلیت

Leelam مسؤل ماهیت محصولات و خدمات که اعلان داده میشود، نیست. این مسؤلیت فقط مربوط میشود به فروشنده و خریدار.

پیشنهادات غیر واقعی

Leelam حق آنرا دارد که اعلان را حذف کند که دارای پیشنهادی باشد که آنرا غیر واقعی نامید.

علامت

تمام تصاویر و ویدیو ها با علامت Leelam به نشر میرسند. این بخاطریکه است که آنها را از استفاده در یک محتوای دیگر جلوگیری کرد.

شرایط عمومی

حق چاپ

تمام محتوای این وبسایت مثل تصاویر، نشانه ها، آیکان ها، دانلود ها و نرم افزار ها ملکیت LEELAM.AF LLC است و هر نوع استفاده آنها برای فعالیت های دیگر توسط قانون قابل مجازات است.

پالیسی حریم خصوصی

معلومات شخصی

Leelam کوشش میکند معلومات شخصی شما را محافظت کند و از سوء استفاده معلومات دریافت شده از مشتری جلوگیری کند. اما نمیتوانیم تضمین کنیم که اقدامات حفاظتی ما شخص سوم را از گرفتن معلومات شخصی جلوگیری میکند.

پالیسی های حریم خصوصی که در این وبسایت نشر شده براساس قانون "محافظت از معلومات شخصی در جمهوری افغانستان" می باشد. یک کاپی این قانون در فارمت pdf را میتوانید از وبسایت مدیریت محافظت داده شخصی در جمهوری افغانستان دانلود کنید. (www.dzlp.mk)

Leelam و پولیس

Leelam با پولیس و مقامات دیگر در مقابله با فعالیت های غیر قانونی که در وب سایت رخ می دهد همکاری میکند. هویت مردم که فعالیت غیر قانون انجام میدهند از طریق آدرس IP، شماره تلیفون و معلومات دیگر که توسط مقامات رسمی تقاضا شده، میتوان دریافت کرد.

ایمیل

ایمیل بصورت عموم در بین استفاده کنندگان Leelam برای ارتباطات استفاده میشود اما وقتی که شما یک اعلان را رجستر میکنید از شما خواسته نمیشود که ایمیل آدرس تانرا وارد کنید. بحیث اعلان دهنده در متنن توضیحات اعلان ذکر کنید اگر ترجیح میدهید که از طریق تلیفون میخواهید با شما تماس گرفته شود.

اگر یک ایمیل آدرس رجستر میکنید،فقط برای ارسال معلومات در رابطه با اعلانات تان استفاده میشود.

حفاظت از معلومات

زمان که شما از وبسایت Leelam استفاده میکنید، ما بسیار کوشش میکنیم که از معلومات شخصی شما حفاظت کنیم. در تمام وقتی که انتقال پول صورت میگیرد ما هیچ نوع دسترسی به معلومات شما نداریم مثل شماره کارت پرداخت تان، مدت مجاز آن، کد امنیت یا میزان پول حساب بانک شما. وقتی که شما از طریق دیبت کارت یا کریدت کارت پول پرداخت میکنید، تمام انتقال توسط سیستم NESTPAY اجرا میشود، که آن جدید ترین تکنالوژی محافظت SSL را استفاده میکند.

کوکی ها/تکنالوژی رد یابی

Leelam از تکنالوژی ردیابی استفاده میکند (کوکیس– فایل ها با متن کوچک که در کمپیوتر تان حفظ است) که در سیستم اعلان دهی قابل اجرا میباشد و بازدید کنندگان بی نظیر تانرا حساب میکند. این ما را قادر میسازد تا آمار بازدید کنندگان را برای اهداف داخلی یکجا کنیم، همچنان اطمینان میدهد که شما نباید همیشه یک اگهی را در تمام وقتی که در انترنت هستید ببینید.

تکنالوژی ردیابی یک ناشناس است و دارای معلومات شخصی نمی باشد.

اگر میخواهید تکنالوژی ردیابی را غیر فعال کنید، میتوانید با رفتن به تنظیمات مرورگر تان این کار را انجام دهید. شما این تنظیمات را در گزینه صندوق مذاکره مرورگر تان در جدول امنیت میتوانید پیدا کنید. با غیر فعال ساختن این تنظیم به معناست که شما دیگر از بعضی خصوصیات Leelam نمیتوانید استفاده کنید.

Leelam تکنالوژی ردیابی را برای ساختن بخش مارکیت و بهبود تجربه وبسایت براساس رفتار استفاده کننده نیز استفاده میکند. این معلومات ناشناس است و فقط برای استفاده بازاریابی هدفمند استفاده میشود.

تغییرات در پالیسی حریم خصوصی

Leelam حق تغییر آوردن به پالیسی حریم خصوصی یا شرایط استفاده در هر وقت محفوظ میدارد. اینچنین تغییرات از لحظه ای که اعلان نشر میشود قابل اجرا میباشند.

با Leelam.af تماس بگیرید

LEELAM.AF
Ahmadyar Plaza, 2nd Floor, Office B3, Qala-e-Najara Square, District 11
1008 Kabul

شماره تلیفون: 0093787203754
ایمیل: [email protected]

به یاد داشته باشید...

 • اعلاناتی که قوانین را پایمال میکنند نشر نخواهند شد.
 • اگر میخواهید همان شی یا خدمات را میخواهید اعلان کنید، اعلان را حذف یا تجدید کنید.
 • با مرکز خدمات مشتریان تماس بگیرید اگر مطمئن نیستید که اعلان شما با قوانین مطابقت دارد یا خیر.
در بالا