يك حساب در Leelam.af باز نموده و 500 افغانى بدست بياوريد

پالسی کوکی ها

آخرین به روزرسانی در 28.2.2021

هنگامی که از وب سایت ما بازدید می کنید ، برخی از داده ها از طریق مرورگر وب مورد استفاده شما (Google Chrome ، Mozilla Firefox و غیره) به صورت محلی در دستگاه شما ذخیره می شوند. این داده های ذخیره شده محلی به شما کمک می کند تا تجربه کاربری بهتری داشته باشید و بازدید از وب سایت ما بیشتر به شما مربوط می شود. رایج ترین نوع ذخیره سازی محلی اطلاعات ، کوکی هایی هستند که به منظور شناسایی رفتار جستجوی کاربران وب سایت ، به منظور بهبود تجربه کلی آنها در سایت عمل می کنند.

با استفاده از کوکی ها ، لیلام اطلاعات مربوط به دستگاه شما را دریافت می کند که از طریق آن به وب سایت ما دسترسی پیدا می کنید. لیلام با استفاده از کوکی ها اطلاعاتی را درباره شما به عنوان کاربر جمع آوری نمی کند.

کوکی ها - آنها چه چیزی را پیشکش میکنند و برای چه استفاده می شوند؟

لیلام از فناوری ردیابی به نام کوکی استفاده می کند. از کوکی ها برای ارائه خدمات بهتر و تجربه کاربری بهتر استفاده می شود. کوکی ها پرونده های کوچک رمزگذاری شده / محافظت شده ای هستند. آنها فایلهای متنی کوچکی هستند که در رایانه / دستگاه تلفن همراه کاربر ذخیره می شوند. به منظور انجام عملکردهای وب سایت های بدون وقفه و کارآمد ، مرورگرهای وب از کوکی ها استفاده می کنند. پذیرش کوکی ها و توافق نامه استفاده از آنها اجباری نیست.

کوکی ها کدهای برنامه ای نیستند که بتوانند با عملکردهای دیگر یا توسط خود آنها اجرا شوند ، به همین دلیل خطری برای کاربر وجود ندارد. کوکی ها ویروس یا نرم افزار دیگری نیستند که به دستگاه شما آسیب برساند. اگر کاربر کوکی ها را حذف یا محدود نکند ، پس از مدت زمان مشخصی ممکن است از چند دقیقه تا بیشتر از یک سال حذف شود.

کوکی ها اطلاعاتی را که کاربر را شناسایی می کند جمع آوری نمی کنند و فقط برای بهبود روش کار وب سایت ما و ارائه خدمات به کاربران برای اهدافی که Leelam.af از آنها بازدید و استفاده می کنند استفاده می شود.

انواع کوکی ها

انواع مختلفی از کوکی ها وجود دارد و تفاوت آنها در هدفی است که برای آن استفاده می شود. برخی از کوکی ها توسط لیلام به منظور بهبود تجربه کاربر و ارائه خدمات با کیفیت بهتر تنظیم شده اند. برخی از کوکی ها توسط اشخاص ثالث تنظیم می شوند و لیلام هیچ گونه مسئولیتی در قبال آنها ندارد ، از بینش و دسترسی به این نوع کوکی ها برخوردار نیست.

کوکی های اجباری یا کاملاً ضروری: لیلام از کوکی هایی استفاده می کند که برای ایجاد تجربه مثبت کاربر و ارائه خدماتی که کاربر به آن وب سایت دسترسی داشته است ضروری است. از این نوع کوکی ها به منظور ارائه عملکرد اساسی وب سایت و کاربر برای استفاده از وب سایت استفاده می شود. بدون اجباری و ضروری وب سایت به درستی کار نخواهد کرد. این نوع کوکی ها اطلاعاتی را که کاربر را شناسایی می کند جمع نمی کنند.

کوکی های بازاریابی: این نوع کوکی ها برای کمپین ها و تبلیغات مربوط به بازاریابی استفاده می شود تا به کاربران وب سایت نشان داده شود. با استفاده از کوکی های بازاریابی ، تبلیغات مطابق با علایق کاربر نشان داده می شود که کاربران از آن بهره مند می شوند.

کوکی های آماری: از این کوکی ها برای شناسایی روش استفاده کاربران وب سایت از وب سایت استفاده می شود. این کوکی ها این نوع اطلاعات را جمع آوری می کنند: تعداد بازدیدکنندگان ، تعداد بازدیدها ، نرخ گزاف گویی (نرخ تحلیلی نشان دهنده درصد بازدیدکنندگانی است که فقط یک بار از وب سایت بازدید کرده اند و بلافاصله وب سایت خود را بدون بازدید از یک صفحه اضافی ترک کرده اند) و غیره کوکی ها لیلام را قادر می سازد تا به منظور بهبود کیفیت و محتوای خدمات ارائه شده ، از وب سایت استفاده کند.

کوکی های شبکه های اجتماعی: این کوکی ها توسط فیس بوک یا سایر شبکه های رسانه های اجتماعی تنظیم می شوند تا پس از بازدید کاربر از لیلام ، فیس بوک یا سایر شبکه های اجتماعی بتوانند اعلانات مربوطه را نشان دهند.

لیلام فقط مسئول کوکی های تنظیم شده توسط خود وب سایت است. لیلام در مورد کوکی های تنظیم شده توسط اشخاص ثالث ، همکاران ، شرکا ، سایت های رسانه های اجتماعی و غیره پاسخگو نیست. Leelam به کاربران خود توصیه می کند که قوانین سیاست حفظ حریم خصوصی ، و همچنین خط مشی کوکی همکاران ، شرکا و سایت های رسانه های اجتماعی مربوطه را بخوانند ( کوکی شخص ثالث) برای حداکثر ایمنی. لیلام در مورد کوکی های تنظیم شده توسط اشخاص ثالث پاسخگو نیست.

قبل از فعال کردن کوکی ها ، لیلام از کاربران وب سایت خود مطلع و موافقت می کند.

هدف از استفاده از کوکی های لیلام

کوکی های تنظیم شده توسط لیلام برای جمع آوری اطلاعات شخصی در مورد کاربران استفاده نمی شود ، اما برای جمع آوری اطلاعات در مورد رفتار جستجو کاربران وب سایت استفاده می شود. علاوه بر این ، کوکی ها با نشان دادن بنرهای تبلیغاتی تنظیم شده به درخواست مشتریان لیلام ، به کاربران وب سایت اجازه می دهند تا با توجه به محتوای صفحات بازدید شده خود ، اطلاعات مربوطه را دریافت کنند.

دلایل خاص اینکه کوکی ها را در لیلام نصب می کند:

عملکرد فنی مناسب وب سایت

ذخیره اطلاعات ناشناس مربوط به کاربر: آدرس IP ، مکان دستگاه ، صفحات وب بازدید شده در لیلام ، تعداد صفحات بازدید شده ، متوسط ​​زمان حضور در سایت و غیره با هدف بهبود خدمات و عملکردهای ارائه شده توسط لیلام

نمایش بنرهای تبلیغاتی مرتبط با توجه به علاقه بازدید کننده ، بنا به درخواست مشتریان لیلام. نمایش تبلیغات شخصی شده با توجه به یک دسته یا مکان قبلاً انتخاب شده.

نمایش محتوای مربوطه با توجه به فعالیت قبلی کاربر وب سایت.

جمع آوری اطلاعات در مورد رفتار کاربران با استفاده از سرویس شخص ثالث - Google Analytics ، به روشی که خصوصیات شخصی کاربر بازدید کننده از لیلام را شناسایی نکند.

ذخیره تنظیمات برگزیده وب سایت کاربر مانند زبان ، اندازه قلم و غیره

وظایف کوکی ها

معنی و عملکرد کوکی های مورد استفاده لیلام صرفاً برای بهبود تجربه کاربران و امکان عملکرد صحیح برخی از خدمات لیلام است. لیلام از کوکی ها با هدف شناسایی کاربر نهایی استفاده نمی کند ، اما با هدف شناسایی رفتار کاربران در وب سایت و علایق آنها ، به منظور نشان دادن محتوا و عملکردهای مرتبط با نیازها و علایق کاربران ، از آنها استفاده می کند. اطلاعات جمع آوری شده با استفاده از کوکی ها ناشناس است و به هیچ وجه کاربر نهایی را مشخص نمی کند. استفاده از اعداد تصادفی برای شناسایی بازدید کنندگان منحصر به فرد وب سایت استفاده می شود.

چه مدت کوکی ها در رایانه ذخیره می شوند

مدت زمان ذخیره کوکی ها در رایانه به عوامل مختلفی مانند نوع کوکی ها و اینکه توسط لیلام یا سایر اشخاص ثالث تنظیم شده اند ، بستگی دارد. کوکی های کاربردی و آماری در یک بازه زمانی از 30 دقیقه تا 2 سال و کوکی هایی که برای اهداف بازاریابی استفاده می شوند در مدت زمان 15 دقیقه تا 1 سال ذخیره می شوند.

تمام کوکی های استفاده شده توسط لیلام کاربر نهایی را مشخص نمی کند و فقط برای ارائه خدماتی است که کاربر نهایی از لیلام درخواست کرده است و برای آن خود از وب سایت بازدید کرده است.

مدیریت و حذف کوکی ها

هر بازدید کننده وب سایت در لیلام یا هر وب سایت دیگری امکان تعریف ، محدود کردن یا پاک کردن کوکی ها را با تعریف تنظیمات خاص در مرورگر وب خود دارد. تغییر نحوه استفاده مرورگر وب از کوکی ها ، از جمله پاک کردن یا مسدود کردن کوکی ها از صفحات وب لیلام ، با تغییر تنظیمات در مرورگر وب انجام می شود و بسته به نوع مرورگری که استفاده می کنید فرایند متفاوت است. برای بررسی چگونگی انجام این کار با یک مرورگر وب خاص ، روی مرورگر وب مورد استفاده خود کلیک کنید:

لنک های مفید برای غیرفعال کردن کوکی ها:

سایر اطلاعات

سیاست کوکی ها بخشی از سیاست حفظ حریم خصوصی Leelam.af است. لیلام حق انجام هر نوع تغییر در سیاست حفظ حریم خصوصی/ شرایط استفاده از آن را در هر زمان برای خود محفوظ است. چنین اصلاحاتی با انتشار وب سایت به اجرا در می آید. لطفا قوانین اساسی وب سایت را بخوانید تا به موقع از اخبار وب سایت مطلع شوید

تماس با تیم leelam.af
در بالا